Amszterdam

Amsterdam

2023.07.27 Sandor

Valahol középtájon megszakítottam...

...mert valahogy leült a film, de csak nem hagyott nyugodni, így végignéztem. Jó színészek, elég jókat alakítottak, de olyan érzésem volt, hogy az egész komolytalan, hogy át vagyok verve. A képi világa viszont megfogott. Egy nappal Barbie után nem ismertem fel Margot Robie-t! :o)

2022.11.01 Artemisia

a nap véleménye

Szemfényvesztés

David O. Russell egy monumentális víziót álmodott vászonra, mely Hollywood színe-javát felvonultatja, a legszélesebb körben tárgyalja a globális társadalmi-politikai kérdéseket és magába olvasztja az összes létező filmműfajt. Mindennel rendelkezik, ... Teljes kritika

2023.01.21 sptt

Nem szeretem megnézni az értékeléseket a film megtekintése előtt, próbálom elkerülni minden szempontból, hogy befolyásolják a véleményem. Amikor végignéztem a filmet, és meghoztam a döntésemet, azt hittem, hogy ez – elsősorban az egészen fantasztikus... Több

2023.07.09 stomachh

Nagyon érdekes stílusa van, a dinamikája is elég ritka. Eszembe nem jutna egy ilyen sztorit ilyen filmmé alkotni. Nyomozós, narrálós, történelmi korba illesztve, sok hírességgel. Tetszett.

2022.12.31 Tibor397141

Beleillik a mai trendekbe, nagyon csavaros, de kétszeri nekiugrás ellenére se tudtam végig nézni. Káosz, nem kötött le.

2023.01.11 Boro

Élveztem minden percét. Elsőrangú színészek tökéletes alakítása. Napjainkban a filmfelhozatal siralmas, nagyítóval kell keresni tartalmas és élményt nyújtó alkotásokat. Erre a filmre rá kell szánni az időt, mert emberi ritmusa van.

2022.10.28 ZiggityZag

Szerintem irtó jó szereposztást kapott a film, de sajnos a sztori nekem eléggé lassú volt. Kissé talán unatkoztam is, legalábbis voltak pillanatok, amikor egyszerűen teljesen leült a történet.

2022.10.27 Bendegúz

Nagyon vártam ezt a filmet, de azt kell, hogy mondjam, hogy egyszerűen nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Nem igazán szeretném lepontozni, de nálam ez nem igazán számít egy középszerű filmnek.