NA

A nevem Dolemite (2019)

Dolemite Is My Name

Lubi   2019. 10. 26.
Eddie Murphy visszatér

Eddie Murphy visszatért, ugyan egyelőre nem a nagyvászonra, de legalább a minőségi filmezéshez. A Netflix saját gyártású produkciójában készült A nevem Dolemite című életrajzi vígjátékával Murphy ismét visszakerülhet arra a színészi magaslatra, ahol egykor bérelt helye volt. A nézők pedig egy végtelenül szórakoztató, minőségi filmélménnyel gazdagodhatnak otthon a kisképernyő előtt, ugyanis a Netflix legfrissebb kínálata mindenkinek tartogat valamit. A mozikból lassan kiszorulni látszó közepes költségvetésű filmek gyűjtőhelyévé avanzsált streaming szolgáltató hétről-hétre kitesz magáért a friss premierjeivel. Havonta egy mozijegy áráért nem csak a folyamatosan bővülő kínálatukat lehet korlátl... több»

stomachh   2019. 11. 01.

Engem valahogy nagyon nem kotott le. Amugy igenyes kivitelezes, akinek bejon a tema es a stilus, annak nem fog csalodast okozni.

Eddie Murphy