A nevem Dolemite (2019)

Dolemite Is My Name

Kanyi96   2020. 09. 10.

Csak ugy unalombol szantam ra egy kis idot es pozitivan csalodtam benne...kellemes az atmoszferaja es szerintem a humorai is jok

Lubi   2019. 10. 26.

Eddie Murphy visszatér

Eddie Murphy visszatért, ugyan egyelőre nem a nagyvászonra, de legalább a minőségi filmezéshez. A Netflix saját gyártású produkciójában készült A nevem Dolemite című életrajzi vígjátékával Murphy ismét visszakerülhet arra a színészi magaslatra, ahol ... teljes kritika»

stomachh   2019. 11. 01.

Engem valahogy nagyon nem kotott le. Amugy igenyes kivitelezes, akinek bejon a tema es a stilus, annak nem fog csalodast okozni.

Eddie Murphy

Aki szereti a valós történeteket, érdekli az amerikai showbiznisz egyik régi tündérmeséje, de nem zavarja, ha úgy szállnak a káromkodások, hogy egy durvább focimeccsen nem lenne annyi sípszó, mint amit itt kellene alkalmazni cenzúra esetében, akkor Eddie Murphy nagyszerű játéka kellemes kikapcsolódást fog nyújtani. több»