Aviátor (2004)

The Aviator

Aviátor

indingo   2017. 11. 02.

Az egyik kedvenc igaz történetű filmem. Leonardo DiCaprio zseniális, mint mindig. Nagyon hiteles. A története izgalmas és felkavaró, csak ajánlani tudom.

Deku   2017. 07. 18.

Az egész film nagyon sajátságos de ez ebben az esetben nem tetszetős. DiCaprio rémesen teljesített, egyedül Cate Blanchett szereplése tetszett. Ezen kívül semmi jó nem volt benne.

GedyPapa   2017. 05. 02.

Az egyik kedvenc filmem DiCapriotol és mégis méltatlanul háttérbe szorult. Kiváló színészi játékok jellemzik, de Leonardo visz mindent. Nagyon jól játssza a kényszerbeteg Howardot.

dailyfilmsan   2019. 01. 08.

jó az alap amiből dolgozik a film. Nagyon érdekesnek találtam a storyline-t. Viszont meglátásom szerint ebből a filmből kettő részt is lehetett volna csinálni ahelyett hogy 3 órás filmmé dagasztották. Már pedig ha erre a filmre kíváncsi vagy akkor készülj hogy a megszokott 110 -120 perc helyett ez egy 170 perces film. Ami méf kicsit lelombozott az DiCaprio. Szó ne érje a ház elejét brilliánsat alkot , sajnálatom abban merül ki hogy szegény megint megkapta azt a szerepet, azt a karaktert aki megbolondul szépen lassan. mert sajnos kevés olyan film van aminek a végére meg ne bolonduljon a karaktere vagy ne haljon meg... Szóval nekem tetszett, kicsit hosszú de két részletben is meg lehet nézni, és szerintem a színészi játék és az atmoszféra is nagyon toppon volt.

sabnock666   2019. 09. 04.

Nem jött át a film hangulata,és így mindegy is,mert nem éreztem magaménak,Megnéztem,de nem nyerte el a tetszésemet.Di Caprionak vannak sokkal jobb filmjei.

Jude Law
Alec Baldwin
Alan Alda
Ian Holm
John C. Reilly
Kate Beckinsale

Leonardo DiCaprio egy egész napot töltött Jane Russell színésznővel, azért, hogy a Russel Howard Hughesról alkotott emlékei és benyomásai alapján minél hitelesebben tudja megformálni Howard Hughest.

(Puncs)

A film költségvetéséből két millió dollár ment el csak a jelmezekre.

(Puncs)

A filmben Howard Hughes Los Angeles-i házában a valóságban is élt az igazi Howard Hughes.