hsanya182  2015. 08. 05.

Az egyetemes évek alatt játszódó kamaszfilm, amikor egy röpke ötlet alapján megkezdődött a FACEBOOK kibontakozása. Jók a párbeszédek, jó ötletelések, jó érvelések és kakulációk. Eredeti karakterek, remek szinészi játékok. A humor sem maradt el...Tiniknek, kamaszoknak, egyetemistáknak kötelező darab! Igazából nem szeretem az ilyen tinglitangli filmeket, de szórakoztató alkotás. Egyszer megéri. :)

indingo  2017. 04. 10.

Egy ötlet és milliárdos leszel. A történet a valós eseményeken való alapulása végett még pikánsabb. A szereposztása remek volt. Ajánlom annak aki még nem látta.

GedyPapa  2017. 05. 02.

Fiatalos, lendületes, szókimondó filmet vártam a Social Networktől és meg is kaptam ezt. Sőt kicsit többet is. Nekem Andrew Garfield karaktere tetszett a legjobban, bár Eisenberg se volt gyenge, de mintha Garfield jobb lett volna. Érdemes megnézni, hogy hogy is indult be a ma már egyeduralkodó Fb.

Szilonka  2016. 04. 15.

Hihetetlen maga a film. Igazából egy egyszerű ötletből indult ki minden és ma már szinte mindenkinek van facebookja, teljesen a részünké vált, alig várjuk hogy felmehessünk rá, megnézzük ismerőseink képeit.

Deku  2017. 07. 26.

Jesse Eisenberg jó választás volt a szerepre, csak a történet nem fogott meg engem. Nem volt totális bénaság, de valahogy mégse éreztem rajta azt, hogy most, hú de oda lennék a filmért. Így most sajnos negatívan szavazok rá.

Brenda Song
Corn and Soda: A közösségi háló
A hibátlan rendezésen és kiváló színészi alakításokon kívül a film egyik legfontosabb ékköve a zene. Megalapozta és fenntartotta a hangulatot, tökéletesen eltalálták a szerzők, Atticus Ross és Trent Reznor.

2011-ben majdnem minden fontos kategóriában elnyerte a Golden Globe-ot, azonban az Oscar-díjat a "Király beszéde" elhappolta előle.

(GedyPapa)

Mark Zuckerberg nem akarta megnézni a filmet, de kollégái végül rábeszélték. Később azt nyilatkozta, hogy bár volt néhány pontatlanság, a ruházatát jól visszaadta a film.

A valódi Mark Zuckerberg a film előtt nem is hallott az appletini nevű italról. Miután megkóstolta, annyira ízlett neki, hogy a Facebook hivatalos italának nevezte ki.