A közösségi háló

The Social Network

2022.09.08 Takiyeahell

Érdekes elemezni és összevetni a mai felhasználásával és mint társadalmi jelenség.

2017.04.10 indingo

Egy ötlet és milliárdos leszel. A történet a valós eseményeken való alapulása végett még pikánsabb. A szereposztása remek volt. Ajánlom annak aki még nem látta.

2017.07.26 Deku

Jesse Eisenberg jó választás volt a szerepre, csak a történet nem fogott meg engem. Nem volt totális bénaság, de valahogy mégse éreztem rajta azt, hogy most, hú de oda lennék a filmért. Így most sajnos negatívan szavazok rá.

2017.05.02 GedyPapa

Fiatalos, lendületes, szókimondó filmet vártam a Social Networktől és meg is kaptam ezt. Sőt kicsit többet is. Nekem Andrew Garfield karaktere tetszett a legjobban, bár Eisenberg se volt gyenge, de mintha Garfield jobb lett volna. Érdemes megnézni, hogy hogy is indult be a ma már egyeduralkodó Fb.

2018.08.20 erahurka

Nem vártam tőle sokat, Fincher és a jó kritikák mégis rávettek, hogy megnézzem. Nem csalódtam, sőt, majdnem zseniális alkotás folyton pörgő párbeszédekkel, és a Facebook meglepően csavaros történetével. Ha már használod az oldalt, érdemes megnézni, hogy nagyjából tudd, ki az a Cukorberg.

2022.07.20 harnas1207

Nagyon megosztó film. Egyrészt a színészek tökéletesen passzoltak a szerepekhez és a történet is egyben volt. Másrészt ez a film jogosan nevezhető fikciónak, mivel a rendező olyan történetet mesél el, aminek az igazságtartalma erősen megkérdőjelezhet... Több

2016.04.15 Szilonka

Hihetetlen maga a film. Igazából egy egyszerű ötletből indult ki minden és ma már szinte mindenkinek van facebookja, teljesen a részünké vált, alig várjuk hogy felmehessünk rá, megnézzük ismerőseink képeit.

2020.03.20 elekm90

Érdekes film David Fincher-től, bár már csinált ennél sokkal jobbakat. Jó a rendezés és Sorkin forgatókönyve is, a rendezőtől megszokott zeneszerzői páros (Trent Reznor és Atticus Ross) remek akárcsak a Tetovált lány vagy a Holtodiglan esetében. Nem az az eseménydús film, néhol azért leül a cselekmény. 7,5/10

2017.10.21 Bazzzsi

Érdekelt a film nagy facebook felhasználóként. Amit láttam az tetszett, bár kicsit hosszú volt. Bár az jutott eszembe, hogy a film csak egy nézőpontot tálal, ami vagy igaz vagy sem.

2018.11.03 VvV

A fiúk se gondolták volna, hogy egy ilyen meghatározó dolgot hoznak létre, amely emberek millóinak mindennapjainak a része lesz. Érdekes történet.

2015.08.05 hsanya182

Az egyetemes évek alatt játszódó kamaszfilm, amikor egy röpke ötlet alapján megkezdődött a FACEBOOK kibontakozása. Jók a párbeszédek, jó ötletelések, jó érvelések és kakulációk. Eredeti karakterek, remek szinészi játékok. A humor sem maradt el...Tini... Több

2016.10.12 Fahéjgolyó

Nem rossz film, Jesse Eisenberg akkoriban az egyik kedvenc színészem volt, amikor a film kijött, ebben a darabban se vall szégyent, de a történet engem nem érintett meg, nem is igazán érdekelt, de egyszer mindenképp nézhető.

2017.07.26 Lonka

Hogy minden úgy történt-e ahogy a filmben bemutatták azt sose tudjuk meg, de nem is ez a lényeg. Azt senki sem tagadja, hogy mekkora ötlet a facebook, akik sokan ellenezték, már azok is regisztrálták magukat.

2016.09.26 Greeta

Maga a film talán nem is pazar, de maga az ötlet az az.