Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: A közösségi háló (2010)

elekm90   2020. 03. 20.

Érdekes film David Fincher-től, bár már csinált ennél sokkal jobbakat. Jó a rendezés és Sorkin forgatókönyve is, a rendezőtől megszokott zeneszerzői páros (Trent Reznor és Atticus Ross) remek akárcsak a Tetovált lány vagy a Holtodiglan esetében. Nem az az eseménydús film, néhol azért leül a cselekmény. 7,5/10

indingo   2017. 04. 10.

Egy ötlet és milliárdos leszel. A történet a valós eseményeken való alapulása végett még pikánsabb. A szereposztása remek volt. Ajánlom annak aki még nem látta.

Deku   2017. 07. 26.

Jesse Eisenberg jó választás volt a szerepre, csak a történet nem fogott meg engem. Nem volt totális bénaság, de valahogy mégse éreztem rajta azt, hogy most, hú de oda lennék a filmért. Így most sajnos negatívan szavazok rá.

GedyPapa   2017. 05. 02.

Fiatalos, lendületes, szókimondó filmet vártam a Social Networktől és meg is kaptam ezt. Sőt kicsit többet is. Nekem Andrew Garfield karaktere tetszett a legjobban, bár Eisenberg se volt gyenge, de mintha Garfield jobb lett volna. Érdemes megnézni, hogy hogy is indult be a ma már egyeduralkodó Fb.

Szilonka   2016. 04. 15.

Hihetetlen maga a film. Igazából egy egyszerű ötletből indult ki minden és ma már szinte mindenkinek van facebookja, teljesen a részünké vált, alig várjuk hogy felmehessünk rá, megnézzük ismerőseink képeit.

Fahéjgolyó   2016. 10. 12.

Nem rossz film, Jesse Eisenberg akkoriban az egyik kedvenc színészem volt, amikor a film kijött, ebben a darabban se vall szégyent, de a történet engem nem érintett meg, nem is igazán érdekelt, de egyszer mindenképp nézhető.

VvV   2018. 11. 03.

A fiúk se gondolták volna, hogy egy ilyen meghatározó dolgot hoznak létre, amely emberek millóinak mindennapjainak a része lesz. Érdekes történet.

hsanya182   2015. 08. 05.

Az egyetemes évek alatt játszódó kamaszfilm, amikor egy röpke ötlet alapján megkezdődött a FACEBOOK kibontakozása. Jók a párbeszédek, jó ötletelések, jó érvelések és kakulációk. Eredeti karakterek, remek szinészi játékok. A humor sem maradt el...Tini... több»

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Érdekelt a film nagy facebook felhasználóként. Amit láttam az tetszett, bár kicsit hosszú volt. Bár az jutott eszembe, hogy a film csak egy nézőpontot tálal, ami vagy igaz vagy sem.

Lonka   2017. 07. 26.

Hogy minden úgy történt-e ahogy a filmben bemutatták azt sose tudjuk meg, de nem is ez a lényeg. Azt senki sem tagadja, hogy mekkora ötlet a facebook, akik sokan ellenezték, már azok is regisztrálták magukat.

Timcsi   2019. 01. 26.

Elképesztő történet, nem csodálom hogy lecsaptak rá a filmesek.

Greeta   2016. 09. 26.

Maga a film talán nem is pazar, de maga az ötlet az az.

Bizsu82   2020. 02. 11.

Összességében nem rossz film de voltak unalmas, vontatott reszek. Oké hogy egy dokumentum film de lehetett volna érdekesebb a feldolgozása. Téma iránt érdeklődőknek jó kikapcsolódás lehet.

petraszab   2019. 04. 21.

Sokat gondolkodom manapság, hogy a Facebookkal egy szuper dolgot kaptunk, vagy ellenkezőleg, egy borzalmat indított Zuckerberg. Maga a film korrekt, jól felépített.

szabomarc   2019. 01. 14.

Nagyon tetszett a film. Lekötötte végig a figyelmemet, végig fenntartja az érdeklődést, várja az ember a végét - jó értelemben. Ajánlom mindenkinek, érdekes látni a legnagyobb közösségi oldal indulásának történetét.

doroffee   2016. 02. 09.

Nem volt rossz a film, de egy (elméletileg) élettöredék-bemutatáson kívül semmit nem kaptam tőle. Semmi kiemelkedő színészi alakítás, semmi plusz mondanivaló, tanulság, filmtechnikai- vagy szerkesztési bravúr, de még csak társadalomkritikát vagy vala... több»

Curacao86   2015. 02. 01.

Érdekes feldolgozása a Facebook történetének, de engem nem igazán érintett meg, bár át tudom érezni a kraktereket.

erahurka   2018. 08. 20.

Nem vártam tőle sokat, Fincher és a jó kritikák mégis rávettek, hogy megnézzem. Nem csalódtam, sőt, majdnem zseniális alkotás folyton pörgő párbeszédekkel, és a Facebook meglepően csavaros történetével. Ha már használod az oldalt, érdemes megnézni, hogy nagyjából tudd, ki az a Cukorberg.

iq.csabi   2019. 08. 21.

Nekem személy szerint brutálisan tetszett, jól bemutatta a facebook alapítását több oldalról is, mind üzletileg, mind emberei kapcsolatok által. Jesse Eisenberg pedig fantasztikus.

Eniq   2019. 03. 01.

Király egy film nekem nagyon tetszett, a szereposztás jobb nem is lehetett volna, de tényleg mindenki olyan jól adta elő a szerepét. Klasz, hogy a valóságot mutatták be és nem akarták átírni az eseményeket.

Gábor Rózsa   2017. 04. 07.

Kedvenc flmjeim között is elől szerepel. Nagyon sokszor meglehet nézni és minden egyes megtekintés után iszonyatosan motivált állapotba jutattja az embert. Izgalmas történet, kultikus párbeszédek néhol. Zseniális. :)

Evcsi95   2015. 08. 25.

Nagyon jó film, nagyon jó témával. És még a jó öreg visszaemlékezem és erről szól a film klisé is megjelenik. Nevezhetnék dokumentumfilmnek is, de nem az.

hejnekem   2015. 05. 09.

Remek filmnek tartom. A történetet nagyon jól összefűzték, a cselekmények gyorsan történnek benne, egy percig nem lehet unatkozni és közben még humoros is. Facebook felhasználóknak kötelező megnézni.

Tomi   2015. 06. 04.

Szeretem az életrajzi filmeket még akkor ha némelyik filmben kicsit eltérnek a valóságtól. Nem tudom mennyire hiteles a történet mindenesetre nekem tetszett. Jesse Eisenberg nem kimondottan a kedvenc színészeim egyike de itt egész jól alakított, a többiek is rendben voltak

edessszilvia   2018. 01. 03.

A megfelelő hangulatban nézve, jó film, hiteles történet és karakterek, sokatmondó sztori, megfelelő hangulattal , zenei aláfestéssel és karakterekkel.

Sodanth   2015. 10. 30.

Íme a netfüggő generáció...

Nem hittem volna, hogy lehet erről a témáról értelmes mozit csinálni, de korunk egyik legjobb rendezőjének, David Finchernek sikerült. A Sony-Columbia most az egyszer összeszedte magát, a forgatókönyvet, nem akárki írta, Aaron Sorkin, aki nagyon ért ... teljes kritika»

Bekmeli   2015. 07. 27.

Érdekes dokumentumfilm. A téma iránt érdeklődőknek érdekes és izgalmas, lényeget megmutató, elgondolkoztató. Jó témaválasztás, megfogó alkotás. Érdemes megnézni!

Skarsh   2015. 06. 09.

A közösségi háló egy elég nehezen emészthető film elsőre. Pörgős, szinte csak úgy pattognak a jelenetek. Hihetetlenül szépen fotózták, nagyon jól megrendezett képek vannak benne. Jesse Eisenberg ebben a komolyabb szerepben is meg tudta állni a helyét... több»

krysn95   2015. 10. 28.

Jó rendezés tökéletes és Einseberg is hibátlan a szerepre. Igazán kedvelhető alkotás remek dialógok, érdekes sztori. Hitelesnek tűnik a FB indulásának ábrázolása még ha Cukorhegynek nem is tetszett..

tooker   2019. 01. 13.

Élettel teli, szókimondó, hiteles életrajzi dráma. A szereplők nagyon beleillenek a karakterükbe. Frappáns és fordulatos a befejezése. A zenéje is tetszett.