A közösségi háló

The Social Network

2019.01.26 Timcsi

Elképesztő történet, nem csodálom hogy lecsaptak rá a filmesek.

2019.04.21 petraszab

Sokat gondolkodom manapság, hogy a Facebookkal egy szuper dolgot kaptunk, vagy ellenkezőleg, egy borzalmat indított Zuckerberg. Maga a film korrekt, jól felépített.

2020.02.11 Bizsu82

Összességében nem rossz film de voltak unalmas, vontatott reszek. Oké hogy egy dokumentum film de lehetett volna érdekesebb a feldolgozása. Téma iránt érdeklődőknek jó kikapcsolódás lehet.

2015.02.01 Curacao86

Érdekes feldolgozása a Facebook történetének, de engem nem igazán érintett meg, bár át tudom érezni a kraktereket.

2019.01.14 szabomarc

Nagyon tetszett a film. Lekötötte végig a figyelmemet, végig fenntartja az érdeklődést, várja az ember a végét - jó értelemben. Ajánlom mindenkinek, érdekes látni a legnagyobb közösségi oldal indulásának történetét.

2016.02.09 doroffee

Nem volt rossz a film, de egy (elméletileg) élettöredék-bemutatáson kívül semmit nem kaptam tőle. Semmi kiemelkedő színészi alakítás, semmi plusz mondanivaló, tanulság, filmtechnikai- vagy szerkesztési bravúr, de még csak társadalomkritikát vagy vala... Több

2019.03.01 Eniq

Király egy film nekem nagyon tetszett, a szereposztás jobb nem is lehetett volna, de tényleg mindenki olyan jól adta elő a szerepét. Klasz, hogy a valóságot mutatták be és nem akarták átírni az eseményeket.

2019.08.21 iq.csabi

Nekem személy szerint brutálisan tetszett, jól bemutatta a facebook alapítását több oldalról is, mind üzletileg, mind emberei kapcsolatok által. Jesse Eisenberg pedig fantasztikus.

2017.04.07 Gábor Rózsa

Kedvenc flmjeim között is elől szerepel. Nagyon sokszor meglehet nézni és minden egyes megtekintés után iszonyatosan motivált állapotba jutattja az embert. Izgalmas történet, kultikus párbeszédek néhol. Zseniális. :)

2015.08.25 Evcsi95

Nagyon jó film, nagyon jó témával. És még a jó öreg visszaemlékezem és erről szól a film klisé is megjelenik. Nevezhetnék dokumentumfilmnek is, de nem az.

2015.05.09 hejnekem

Remek filmnek tartom. A történetet nagyon jól összefűzték, a cselekmények gyorsan történnek benne, egy percig nem lehet unatkozni és közben még humoros is. Facebook felhasználóknak kötelező megnézni.

2015.10.30 Sodanth

Íme a netfüggő generáció...

Nem hittem volna, hogy lehet erről a témáról értelmes mozit csinálni, de korunk egyik legjobb rendezőjének, David Finchernek sikerült. A Sony-Columbia most az egyszer összeszedte magát, a forgatókönyvet, nem akárki írta, Aaron Sorkin, aki nagyon ért ... Teljes kritika

2015.06.04 Tomi

Szeretem az életrajzi filmeket még akkor ha némelyik filmben kicsit eltérnek a valóságtól. Nem tudom mennyire hiteles a történet mindenesetre nekem tetszett. Jesse Eisenberg nem kimondottan a kedvenc színészeim egyike de itt egész jól alakított, a többiek is rendben voltak

2018.01.03 edessszilvia

A megfelelő hangulatban nézve, jó film, hiteles történet és karakterek, sokatmondó sztori, megfelelő hangulattal , zenei aláfestéssel és karakterekkel.