A közösségi háló

The Social Network

2015.06.16 cunci

Az informatika világa sokak számára csábító, de legalább ennyien vannak (köztük én is), akiket nem érdekel ez a téma. A Facebook az igen. Az informatikai háttér nem. Kihívás lehet egy filmet megcsinálni úgy, hogy bemutassuk a kezdeteket, egészen add... Több

2015.06.09 Skarsh

A közösségi háló egy elég nehezen emészthető film elsőre. Pörgős, szinte csak úgy pattognak a jelenetek. Hihetetlenül szépen fotózták, nagyon jól megrendezett képek vannak benne. Jesse Eisenberg ebben a komolyabb szerepben is meg tudta állni a helyét... Több

2019.01.13 tooker

Élettel teli, szókimondó, hiteles életrajzi dráma. A szereplők nagyon beleillenek a karakterükbe. Frappáns és fordulatos a befejezése. A zenéje is tetszett.

2015.10.28 krysn95

Jó rendezés tökéletes és Einseberg is hibátlan a szerepre. Igazán kedvelhető alkotás remek dialógok, érdekes sztori. Hitelesnek tűnik a FB indulásának ábrázolása még ha Cukorhegynek nem is tetszett..

2017.02.23 időjós

Tetszett a film, azt kaptam tőle,a mit vártam, a színészi alakítások nagyon jók voltak benne, kiváló színészeket válogattak be a filmre. A zene is nagyon tetszett.

2016.08.23 beus1987

Remek történet, szerintem nagyon jól meg van csinálva a film. Elképesztő, hogy multimillárdos lett a pali.

2015.11.09 gihera81

Aki nem ismeri a Facebookot, az nem tudom, tud-e kezdeni majd valamit a filmmel, a többieknek viszont nem árt nem kihagyni ezt a kis netes történelemleckét és tanmesét.

2015.11.24 S.Marika

Tetszett ez a Facebook téma,bár nem vagyok nagy rajongója ennek a közösségi oldalnak,de érdekes volt a film ahogy boncolgatták az emberi kapcsolatokat. A film vége kifejezetten remek lett.

2016.06.25 punktum

A film eléggé egyben van, de hogy ma milyen hisztériát vált ki a facebook, elképesztő.

2017.01.08 des.tiny59

Remek volt minden téren a zenei világot külön kiemelném belőle. Hihetetlen, hogy egy film ennyire magába tudja szippantani a nézőt, márpedig ez a film megteszi minden gondolkodás nélkül. Szeretem mert olyan varázslatos világba kalauzol el, ahol az egyszerű ember elfelejtheti minden gondját és baját.

2015.07.27 Bekmeli

Érdekes dokumentumfilm. A téma iránt érdeklődőknek érdekes és izgalmas, lényeget megmutató, elgondolkoztató. Jó témaválasztás, megfogó alkotás. Érdemes megnézni!

2015.11.04 Ballerz93

Régen láttam ilyen izgi és eredeti történetet, mint ezzel a filmmel. Nagyon tetszett és mondhatom, hogy egy percig se lankadt a figyelmem, mert irtó módon fordulatos és lenyűgöző. Fantasztikus!!!

2016.04.23 Kata

Nagyon lenyűgöző és inspiráló film. Jesse Eisenberg alkotása egyszerűen lenyűgöző. Szinte az egész filmet a hátán viszi, zseniális színész. Emellett a történet se elhanyagolható, hiszen egy nagyon érdekes filmet készítettek, egy olyan történetből ami elsőre unalmasan hangik.

2016.02.11 Krisztian

Mindig érdekes számomra látni, hogy válik valaki azzá, ami. Itt sem volt ez másképp. Szerintem nagyon jól ábrázolja a karaktert és, hogy mekkora zseni a maga módján.