Bizsu82   2015. 04. 24.

Szerintem ez a film kicsit túlértékelt. Vannak részek, amik unalmasak, viszont az igaz, hogy van mondanivalója . Russell Crowetól többet vártam, nekem kicsit csalódás volt.

Laci000   2015. 05. 22.

Véleményem szerint is kissé túlértékelt ez a film. Bár a vége mindent itt, mégis azt mondom nem volt jó film. Dráma és mély szomorúság ez jellemezte végig az egész filmet.

Beniko   2015. 11. 23.

Ki cáfolná azt, hogy Russell Crowe legnagyobb alakításáról van szó? Minden, díj, elismerés, amit kapott ez a film, az teljes mértékben helytálló volt.

Blindspot   2015. 10. 21.

Ez fantasztikusra sikeredett, vettek alapul egy igazán rendben lévő kis sztorit aztán ezt feldobták pár igazán jó karakterrel, ami nekem nagyon is emészthető volt. Remélem, több ilyet láthatunk majd a kedves rendezőtől.

sepsiklaudia   2015. 12. 29.

itt ott kicsit unalmasabb, de a vége csattanós, kiváló színészi alakítással

Jennifer Connelly
Jennifer Connelly
Russell Crowe

Russel Crowe a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

Az Universal Pictures stúdió 90. forgalmazott filmje.

Dave Bayer matematikaprofesszor volt a film matematikai tanácsadója és Russell Crowe kézdublőre, amikor bizonyításokat és képleteket kellett írni.

(SódóGA)