Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Megbocsátasz valaha? (2018)

Can You Ever Forgive Me?

Berto49   2019. 05. 06.

A válaszom: Leenek soha!

Nem értem, hogy egy alkoholista csaló és egy drogárus történetét miért kellett az önéletrajzi regényen túl filmre vinni! Lee Israeli élete szegény kimúlt macskájával együtt sem annyira érdekes, hogy a története a filmvásznon is megjelenjen. Én a bírója helyében sokkal súlyosabb ítéletben részesítettem volna, mert az a csalássorozata, hogy irodalmi hírességek 400-nál több hamísított levelét eladta, a szememben főbenjáró bűn. A másik oldalról viszont a film lehetőséget nyújtott arra, hogy az eredetileg Julianne Moore számára szánt főszerepben Melissa McCarthy megmutassa eddig előttem ismeretlen arcát. Idáig az ő filmbéli szereplése garancia volt arra, hogy attól a filmtől őrizkedni kell! A férje rendezéseiben elkészített gagyi vígjátékok pufók hősnője új, rokonszenvesebb vonása mutatkozott meg. Hiszen van színjátszói tehetsége! Vajon eddig miért titkolta el? Ettől az egy filmtől ugyan nem vált a kedvencemmé, de többre becsülöm, mint teszem azt Rebel Wilsont.

Marielle Heller
Jane Curtin
Dolly Wells
Dolly Wells
Marielle Heller
Melissa McCarthy

Lee Israel szerepét eredetileg Julianne Moore-nak szánták a film készítői.