
Vélemények (4)
Megkockáztatom, hogy ez a leghitványabb found footage horror, amit életemben láttam. Pedig eszméletlen sok megvolt a '10-es évek elejétől mostanáig. Dögunalmas, értelmetlen, idegesítőek a karakterek, nem szól semmiről, nem történik semmi, és még egys... Több
Remekül játszottak a film atmoszférájával, és a két főszereplő többnyire hiteles maradt, de ez egy elég semmilyen horror volt. Valami templomban lámpáznak a sötétben a film nagyrészében és néha bedobnak egy hangeffektet jumpscarenek. Se nem ijesztő, ... Több
Szerintem ezt a filmet egyszerűen nem lehet komolyan venni. Oké, jó hangulata van, viszonylag jól meg is van írva, de annyira pocsék a kaszting, hogy inkább egy groteszk filmre emlékeztet az egész. Nagyon, nagyon kár érte.