A fiúk a bandából

A fiúk a bandából

The Boys in the Band

Egy meleg baráti társaság egy kis partit rendez New Yorkban. Az este remekül alakul mindaddig, amíg be nem állít egy régi ismerős a múltból.

(csd)

Rendező: Joe Mantello
Forgatókönyvíró: Mart Crowley, Ned Martel
Premier: 2020.09.30. | Netflix (2020.10.01.)

Matt Bomer
Matt Bomer
Andrew Rannells
Tuc Watkins
Brian Hutchison

2021.04.17 G.Noir

Mivel nem láttam az eredetit, nincs összehasonlítási alapom, ezt a filmet viszont imádtam. Baromi szórakoztató volt. Emellett nagyon tetszik a koncepció, hogy minden homoszexuális karaktert vállaltan meleg színészek játszanak el. Talán ez mutatja leg... Több

2020.10.15 kodin1

Ez a film talán nem is annyira a történetről szól, mint arról, hogy mennyire erős alakítások vannak benne. A sztorival sincs gond, de itt-ott azért akadozik a dolog. Én azt mondom, hogy ez egy jóféle négyes.

2021.01.14 Mark

Jim Parsons tényleg nagyszerű alakítást hozott, de a film eredeti változata nekem őszintén szólva jobban bejött. Kicsit lassabb a tempója, és néhol vontatottá válik, de alapvetően nem rossz.

Zachary Quinto, Matt Bomer és John DeLuca második közös munkája az Amerikai Horror Story (2011) után. Szerző: hp

Jim Parsons közel tíz évvel idősebb, mint Kenneth Nelson az 1970-es eredeti változatban.Szerző: hp

Tuc Watkins és Andrew Rannells a való életben egy párt alkotnak.Szerző: hp

Eufória