
Vélemények (1)
Írj véleményt
Kiskarácsony, nagykarácsonyi fa
Nem szokásom a filmekben hibát keresni, nem is szoktam vele különösebben foglalkozni, élvezem (esetleg nem élvezem) úgy, ahogy van. De ezek a karácsonyi filmek!? Nagyon szerettem őket, mert régen tartalmas és aranyos volt majdnem mindegyik, de most s... Több