The Discovery

The Discovery

Smoking Barrels
2017/04/10

A The Discovery tehát figyelemre méltó és minden tekintetben átgondolt, működőképes film, éppen csak az a leheletnyi zseni hiányzik belőle, amit egy ilyen fontos kérdéseket feszegető darabtól szinte már magától értetődőnek tekintenénk. McDowell karrierje tekintetében azonban az előrelépés megkérdőjelezhetetlen - következő alkotásában talán már ezzel sem marad adós. Több

jerrycomovie
2021/05/04

Értékelés: 6.5/10
Már Platón is rengeteg időt szentelt elmélkedéseiben, hogy feltegye az őt foglalkoztató kérdéseket, melyekre örökké kereste a választ. Platón azon merengett, hogy vajon az elhunytak lelke egyenesen átkerült a hitük szerint Hádész birodalmába, vagy nem. Feltételezhetjük, kérdéseire a halála után kaphatott választ. Több szempontból lehet boncolgatni a témát, kezdve a vallási spiritualizmuson keresztül az okkult hiedelmeken keresztül klinikai pszichológiáig. A felét sem értem ennek a bonyolult világnak, de magam is reménykedem. Nem hiszek, csak remélem. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!