NA

Diesel   2018. 04. 01.

Maga a történet szerintem érdekes. Tetszett hogy valós problémákat boncolgat a film. Látványra is teljesen jó volt, a főszereplő átváltozása is korrekt volt. Viszont a történet elnyújtása a felesleges hatásvadász jelentek nem tetszettek. Szerintem egy kicsit többet kellet volna mutatni a Titán holdról, és arról lehetett volna még látványosabb jeleneteket készíteni. A színészek játékával nem volt bajom szerintem egész jó volt. Összességében egy átlagos sci-fit láthatunk egy érdekes megközelítésben. A történet nagyon tetszett a film kivitelezése annyira nem szerintem ez egy erős közepes! Minden esetre azért elgondolkodtató.

hsanya182   2018. 04. 07.

Érdekes, elgondolkodtató film, aki szereti a scifiket annak tetszeni fog. Egy családapa részt vesz egy evolúciós elméleten alapuló kutatási programban, a kutatás közel áll a sikerhez, vannak járulékos veszteségek így közbeszól főhősünk családjának emberi érzelmei, majd a katonaság! Ugyan nem egy akciófilm de remek hatásvadász és megható a család szemszögéből... Végül is ki a hibás aki bevállalta önkéntesen a kutatási tesztet vagy az a szörnyeteg, aki embereken kísérletezik a saját tudtukkal?! Egyszer érdemes látni. Maradandó emlékeket kelt :)

Milanman   2018. 04. 01.

Jó szándékú, érdekes témát boncolgató, de sajnos szinte minden elemében gyengén kivitelezett, buta sci-fi. Széteső narratíva, értelmetlen fordulatok, gyenge színészi alakítások és logikátlan befejezés jellemzik. Amit el lehetett benne rontani, azt kb. mind sikerült is. Kár érte, mert az alapanyagból többet is ki lehetett volna hozni.

Agyness Deyn
Noah Jupe