Diesel   2018. 04. 01.

Maga a történet szerintem érdekes. Tetszett hogy valós problémákat boncolgat a film. Látványra is teljesen jó volt, a főszereplő átváltozása is korrekt volt. Viszont a történet elnyújtása a felesleges hatásvadász jelentek nem tetszettek. Szerintem egy kicsit többet kellet volna mutatni a Titán holdról, és arról lehetett volna még látványosabb jeleneteket készíteni. A színészek játékával nem volt bajom szerintem egész jó volt. Összességében egy átlagos sci-fit láthatunk egy érdekes megközelítésben. A történet nagyon tetszett a film kivitelezése annyira nem szerintem ez egy erős közepes! Minden esetre azért elgondolkodtató.

hsanya182   2018. 04. 07.

Érdekes, elgondolkodtató film, aki szereti a scifiket annak tetszeni fog. Egy családapa részt vesz egy evolúciós elméleten alapuló kutatási programban, a kutatás közel áll a sikerhez, vannak járulékos veszteségek így közbeszól főhősünk családjának emberi érzelmei, majd a katonaság! Ugyan nem egy akciófilm de remek hatásvadász és megható a család szemszögéből... Végül is ki a hibás aki bevállalta önkéntesen a kutatási tesztet vagy az a szörnyeteg, aki embereken kísérletezik a saját tudtukkal?! Egyszer érdemes látni. Maradandó emlékeket kelt :)

indingo   2018. 10. 23.

Az elképzelés nem volt rossz, bár az nem tetszett, hogy nem a Földet akarják megmenteni, hanem egy ismertlen kísérletbe belevágni. A végére elszaladt vele a ló és nem sok értelmet találtam benne.

VvV   2018. 10. 28.

Rosszul sikerült film. Mintha a készítők se tudták volna, hogy mit szeretnének.

Hakker   2018. 11. 02.

Ez a film nem jó. Gyenge kezdés után, erős visszaesés. Egy érdekes, aktuális témát nagyon lesilányítottak egy zs kategóriás akciófilmre Ez a film, egy zsákutca.

Agyness Deyn
Noah Jupe
Nathalie Emmanuel
Taylor Schilling

"A Titán a Szaturnusz bolygó egyik holdja, amely végleges nevét az 1800-as években kapta, habár, magát az égitestet már az 1650-es években felfedezték. Légköre 95% nitrogénből és a maradék 5% nagyjából metánból áll, amit a holdfelszínen található hatalmas tavak pótolnak. Sok kutató feltételezése szerint a Titán áll legközelebb hozzá, hogy az ember megvesse rajta a lábát.
Ehhez azonban változnunk kell. A génjeinkben." több»