The Event

The Event

2022.05.31 Barta Attila

Nem volt rossz! Kár, hogy csak egy évad készült belőle. Simán lehetne folytatni. Nem azt mondom, hogy zseniális, de több mint nézhető, nekem tetszett!

2017.04.11 indingo

Nagyon dühös vagyok amiért csak egy évadot adtak neki. A története nagyon érdekesen volt felépítve és sok újdonság is volt benne. A szereplőket imádtam...

2018.04.26 TomÁcs

A sorozatban volt minden. Először egy időutazós thrillernek tűnt, de utána már titkos biológiai kísérletek ütötték fel a fejüket. Kicsit sok volt már ez nekem.

2018.11.17 VvV

Jason Rittert nagyon kedvelem, sajnálom, hogy nem kap komolyabb szerepeket. Ez egy jól felépített sorozat volt, nagyon izgalmasan alakultak benne a szálak.

2017.12.15 Greeta

Az egyik legerősebb indulású sorozat volt. Sajna az amik nem értették ezért hamar megbukott. A története misztikus és sok rejtéllyel teli, izgalmas.

2019.02.02 Timcsi

Már az első rész megvett kilóra. Izgalmas agyalós sorozat, kár hogy nem folytatták.

2016.02.24 BlaBlaBla

Nekem nagyon tetszett a sorozat! Különleges volt és misztikus abszolút kiszámíthatatlan. Sajnálom, hogy az amcsiknak nem tetszett és elkaszálták. Ilyenkor legalább egy lezáró rész igazán összedobhatnának.

2015.07.08 vertigo

Ritka szerintem az a sorozat, ami ennyire etetni tudja magát, erre talán csakis a legnagyobbak képesek, nyilván. Bár elég sok hiányossága van a sorozatnak, ennek ellenére én csakis ajánlani tudom.

2017.11.27 Wesleyvep

Vao, hát én igazán kellemesen csalódtam ebben a filmben. Nagyon pörgős és fordulatos, bár ránézésre inkább valami gyengébb B-kategóriás alkotásnak tűnt. Az alakítások ugyan eléggé felejthetőek, az egész koncepció ereje mégis az átívelő összhatásban rejlik.