Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A bárka (2011)

El Barco

petraszab   2020. 10. 21.

Spanyol nyelv tanulóknak hasznos lehet a film. A története kellően misztikus, jól felépített sorozat volt és jó karakterek voltak benne.

indingo   2016. 02. 17.

Szeretem a spanyol sorozatokat, filmeket más a hangulatuk, a vonalvezetésük, mint az amerikai filmeké. Tetszett a sorozat, de a végére valami jobbat is kerekíthettek volna. Bár úgy tudom tervben volt egy új évad, amit aztán mégis elkaszáltak és S.O.S írtak neki valami befejezést.

Bazzzsi   2017. 11. 05.

Több szálon és több idősíkban játszódó sorozat, sok-sok szereplővel ahol sose lehet tudni, hogy ki kinek az oldalán áll. Minden részben történt valami.

TomÁcs   2018. 04. 26.

A története eleje tetszett. Jó volt benne ez a bizonytalanság, hogy most akkor mi is lett a földel vagy csak kísérlet részesei az utasok. Utána eléggé ellaposodott.

VvV   2018. 11. 17.

A története elég butácska, főleg a legvége ismeretében. Valami miatt mégis kedvelhető és örülök, hogy spanyol sorozatokat is vetít a TV.

Lonka   2017. 07. 24.

Spanyol nyelvgyakorlásként kezdtem el nézni a sorozatot. Érdekes témát feszegetett, bár egy idő után kicsit átestek a ló túloldalára. Értelmes magyarázatot nem kaptunk a történésekre.

Greeta   2017. 12. 15.

Ha tehetitek eredeti nyelven nézzétek, aszinkront kicsit elszúrták. Érdekes világvége sorozat, erős karakterekkel és izgalmas részekkel. A vége picit lehetett volna konkrétabb.