A bárka

El Barco

2023.06.18 Yosihiro

Érzelmek hajója

A sorozatok közül ez következett a gyűjteményemben. Igazából nem hallottam róla semmit, és amit itt olvastam, az alapján kicsit félve kezdtem el nézni. :) Aztán amit láttam és tapasztaltam, hogy egy jó spanyol sorozatot kaptam, amiben a számomra font... Teljes kritika

2016.02.17 indingo

Szeretem a spanyol sorozatokat, filmeket más a hangulatuk, a vonalvezetésük, mint az amerikai filmeké. Tetszett a sorozat, de a végére valami jobbat is kerekíthettek volna. Bár úgy tudom tervben volt egy új évad, amit aztán mégis elkaszáltak és S.O.S írtak neki valami befejezést.

2022.04.01 Emmersson

Nyál... akció... nyál... nyááááál

Végre túl vagyok rajta! Egy szenvedés volt, de nem szokásom félbehagyni sorozatokat (sem). A párom már a végefelé egyenesen cikizett, hogy romantikus "sz*rt" nézek. És valahol igaza volt... A történet nagy részét simán ki lehetett volna vágni, felesleges érzelgés, brazil szappanoperákba illő nyálromantika volt. A vége pedig egy összecsapott f*s!

2017.11.05 Bazzzsi

Több szálon és több idősíkban játszódó sorozat, sok-sok szereplővel ahol sose lehet tudni, hogy ki kinek az oldalán áll. Minden részben történt valami.

2018.04.26 TomÁcs

A története eleje tetszett. Jó volt benne ez a bizonytalanság, hogy most akkor mi is lett a földel vagy csak kísérlet részesei az utasok. Utána eléggé ellaposodott.

2018.11.17 VvV

A története elég butácska, főleg a legvége ismeretében. Valami miatt mégis kedvelhető és örülök, hogy spanyol sorozatokat is vetít a TV.

2017.07.24 Lonka

Spanyol nyelvgyakorlásként kezdtem el nézni a sorozatot. Érdekes témát feszegetett, bár egy idő után kicsit átestek a ló túloldalára. Értelmes magyarázatot nem kaptunk a történésekre.

2017.12.15 Greeta

Ha tehetitek eredeti nyelven nézzétek, aszinkront kicsit elszúrták. Érdekes világvége sorozat, erős karakterekkel és izgalmas részekkel. A vége picit lehetett volna konkrétabb.

2019.02.02 Timcsi

A spanyolok mindig csempésznek valami meglepőt a történeteikbe. Itt az egész story előtt le a kalappal, csodálom, hogy még nem készült tengerentúli változat.

2020.10.21 petraszab

Spanyol nyelv tanulóknak hasznos lehet a film. A története kellően misztikus, jól felépített sorozat volt és jó karakterek voltak benne.

2016.04.04 Annuska

Jónak indult a sorozat, de sajnos nem lett normális vége, mert visszaesett a nézettsége és már nem volt rá se pénz se idő és gyorsan összecsaptak valamit. Az elején nagyon jól indult, sok kérdés merült fel emberben.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Jó kis sorozatnak indult, de utána elképesztően összecsapták. A történetet jobban kibonthatták volna és persze voltak benne bugyutaságok is, de ha nincs más jó ez is.

2016.11.22 csocsicsoda

Nagy spanyol film és sorozat rajongó vagyok, ez egy remekül induló alkotás volt sok mindennel kecsegtetett, de egy idő után kicsúszott a készítők kezei alól a sztori és a vége meg egyenesen nevetséges.

2016.06.17 Panna

Végig izgalmas és különleges sorozat, csak a végét sajnálom hogy nem dolgozták ki eléggé.