Timcsi   2019. 02. 02.

Már az első rész megvett kilóra. Izgalmas agyalós sorozat, kár hogy nem folytatták.

indingo   2017. 04. 11.

Nagyon dühös vagyok amiért csak egy évadot adtak neki. A története nagyon érdekesen volt felépítve és sok újdonság is volt benne. A szereplőket imádtam...

TomÁcs   2018. 04. 26.

A sorozatban volt minden. Először egy időutazós thrillernek tűnt, de utána már titkos biológiai kísérletek ütötték fel a fejüket. Kicsit sok volt már ez nekem.

VvV   2018. 11. 17.

Jason Rittert nagyon kedvelem, sajnálom, hogy nem kap komolyabb szerepeket. Ez egy jól felépített sorozat volt, nagyon izgalmasan alakultak benne a szálak.

Greeta   2017. 12. 15.

Az egyik legerősebb indulású sorozat volt. Sajna az amik nem értették ezért hamar megbukott. A története misztikus és sok rejtéllyel teli, izgalmas.

BlaBlaBla   2016. 02. 24.

Nekem nagyon tetszett a sorozat! Különleges volt és misztikus abszolút kiszámíthatatlan. Sajnálom, hogy az amcsiknak nem tetszett és elkaszálták. Ilyenkor legalább egy lezáró rész igazán összedobhatnának.

Wesleyvep   2016. 11. 27.

Vao, hát én igazán kellemesen csalódtam ebben a filmben. Nagyon pörgős és fordulatos, bár ránézésre inkább valami gyengébb B-kategóriás alkotásnak tűnt. Az alakítások ugyan eléggé felejthetőek, az egész koncepció ereje mégis az átívelő összhatásban rejlik.

Lisa Vidal
Bill Smitrovich