indingo   2017. 04. 11.

Nagyon dühös vagyok amiért csak egy évadot adtak neki. A története nagyon érdekesen volt felépítve és sok újdonság is volt benne. A szereplőket imádtam...

TomÁcs   2018. 04. 26.

A sorozatban volt minden. Először egy időutazós thrillernek tűnt, de utána már titkos biológiai kísérletek ütötték fel a fejüket. Kicsit sok volt már ez nekem.

VvV   2018. 11. 17.

Jason Rittert nagyon kedvelem, sajnálom, hogy nem kap komolyabb szerepeket. Ez egy jól felépített sorozat volt, nagyon izgalmasan alakultak benne a szálak.

Timcsi   2019. 02. 02.

Már az első rész megvett kilóra. Izgalmas agyalós sorozat, kár hogy nem folytatták.

Greeta   2017. 12. 15.

Az egyik legerősebb indulású sorozat volt. Sajna az amik nem értették ezért hamar megbukott. A története misztikus és sok rejtéllyel teli, izgalmas.

Lisa Vidal
Bill Smitrovich