Timcsi   2019. 03. 15.

A hétköznapi egyszerűsége teszi nagyszerűvé a filmet. Kellemes a története és jók a karakterek.

indingo   2017. 04. 10.

Nem egy pörgős film, de ettől még nem mondanám unalmasnak. A történet eléggé hétköznapi, de szép köntösben van tálalva és a szereplők közötti kémiai is működött.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Történetben sok újat nem hozott a film. Kiszámítható volt az elejétől, hogy egymásra talál a két fiatal, akik közt voltkémia rendesen, bár ez érthető is.

Lonka   2017. 07. 29.

Egy kedvelhető film, nincs egy eget verő története, de így is egy minőségi filmnek tartom. A párbeszédek szépen megírtak és jól volt felépítve a sztori.

irongozu   2016. 04. 27.

Az igazság az, hogy még most sem igazán tudom, mit gondoljak arról, amit láttam. Mert végül is tetszett, aranyos volt, jók voltak a színészi játékok is, és a főszereplők között is működött a kémia. Másik szempontból viszont rengeteg mindenben gyenge volt az egész sztori, elsősorban a párbeszédek, amik hiteltelenné tették a szememben ezt a történetet.

ocso   2015. 05. 01.

Gyenge film, hiteltelennek éreztem, csapnivalóak voltak a dialógusok, mesterkélt hatást keltettek bennem. Maga a rendezés is minőségen aluli, nem érdemes időt szánni rá.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Az első tini szerelem bár pont a címben szereplő dolgot hiányoltam belőle legjobban. Nagyon laza hangvételű film végig, ami valóban azt adja hogy ez egy laza kapcsolat. Összeségében jó film volt

Dylan O'Brien

A film összbevétele 92 654 dollár volt (imdb.com).

A Castle Rock Enterainment stúdió 85. forgalmazott filmje.