The First Time

The First Time
Videók

2019.03.15 Timcsi

A hétköznapi egyszerűsége teszi nagyszerűvé a filmet. Kellemes a története és jók a karakterek.

2017.04.10 indingo

Nem egy pörgős film, de ettől még nem mondanám unalmasnak. A történet eléggé hétköznapi, de szép köntösben van tálalva és a szereplők közötti kémiai is működött.

2018.03.31 Bazzzsi

Történetben sok újat nem hozott a film. Kiszámítható volt az elejétől, hogy egymásra talál a két fiatal, akik közt voltkémia rendesen, bár ez érthető is.

2017.07.29 Lonka

Egy kedvelhető film, nincs egy eget verő története, de így is egy minőségi filmnek tartom. A párbeszédek szépen megírtak és jól volt felépítve a sztori.

2016.04.27 irongozu

Az igazság az, hogy még most sem igazán tudom, mit gondoljak arról, amit láttam. Mert végül is tetszett, aranyos volt, jók voltak a színészi játékok is, és a főszereplők között is működött a kémia. Másik szempontból viszont rengeteg mindenben gyenge ... Több

2016.02.28 H.a.n.n.a

Nem igazán mondanám vígjátéknak a filmet. Nekem tesztszett a története és a két főszereplő egymásra találása, akik amúgy az életben is egy párt alkotnak.

2017.12.30 authorgirlll

Az első tini szerelem bár pont a címben szereplő dolgot hiányoltam belőle legjobban. Nagyon laza hangvételű film végig, ami valóban azt adja hogy ez egy laza kapcsolat. Összeségében jó film volt

2015.05.01 ocso

Gyenge film, hiteltelennek éreztem, csapnivalóak voltak a dialógusok, mesterkélt hatást keltettek bennem. Maga a rendezés is minőségen aluli, nem érdemes időt szánni rá.

2015.01.26 agnes

Jó lett a film.Szeretem Dylan szerepeit! Imádom!

2016.02.08 Beckham1

Csajjal nézős film, nekem valamiért nagyon tetszett!