A szerelem története (2016)

The History of Love

Elliott Gould

DóRi   2019. 10. 18.

Elég elcsépelt sztori, és giccses film, noha a másik oldalon, egy hibátlan filmalkotás.

jozsagabri   2017. 04. 27.

A film bemutatja hogy az igazi szerelem minden más érzést háttérbe szorít és megszünteti a teret és az időt, csodálatosan zárt rózsaszín álomvilágba repít.

alien007   2017. 03. 13.

A cím alapján egy erős, komoly drámát vártam, de a végeredmény elég nagy csalódás lett. Az alakításokat tudnám kiemelni, Gemma Arterton nem csak gyönyörű, de remek színésznő is, de ezt a filmet még ő sem menti meg az érdektelenségtől.

Jony Crash   2017. 03. 11.

A sztori érdekes lehetett volna, a több szálon futó cselekmény számomra imponáló, de a baj az, hogy elég kusza lett a végeredmény. Átlagos film, semmi több.

Sziszi   2016. 02. 24.

Szerintem egy kicsit zavaros sztori. Sok türelem kell hozzá, és biztos nagyon jó, de nekem valahogy nem vot kedvem végignézni.

A film összbevétele 492 272 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 90 800 forintot termelt. A hazai mozik összesen 138 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet Montrealban, New Yorkban, Cluj-Napocában és Bukarestben forgatták.

A film azonos című 2005-ös regényének adaptációja.

Derek Jacobi helyére John Hurt ugrott be, miután Jacobit hasnyálmirigyrákkal diagnosztizálták.

A film terve már 2005-ben felmerült. A Warner Bros. akkor Alfonso Cuarónt szemelte ki a rendezésre.

Alfonso Cuarón hamarabb megvásárolta a megfilmesítés jogait, mint hogy a film alapjául szolgáló regény megjelent volna.

(BéBé)

Oravecz Nóra találkozik Paulo Coelhóval, és megkapják a nyakukba Nicholas Sparksot is harmadikként. 30/100 több»