jozsagabri   2017. 04. 27.

A film bemutatja hogy az igazi szerelem minden más érzést háttérbe szorít és megszünteti a teret és az időt, csodálatosan zárt rózsaszín álomvilágba repít.

alien007   2017. 03. 13.

A cím alapján egy erős, komoly drámát vártam, de a végeredmény elég nagy csalódás lett. Az alakításokat tudnám kiemelni, Gemma Arterton nem csak gyönyörű, de remek színésznő is, de ezt a filmet még ő sem menti meg az érdektelenségtől.

Jony Crash   2017. 03. 11.

A sztori érdekes lehetett volna, a több szálon futó cselekmény számomra imponáló, de a baj az, hogy elég kusza lett a végeredmény. Átlagos film, semmi több.

DóRi   2016. 10. 18.

Elég elcsépelt sztori, és giccses film, noha a másik oldalon, egy hibátlan filmalkotás.

Sziszi   2016. 02. 24.

Szerintem egy kicsit zavaros sztori. Sok türelem kell hozzá, és biztos nagyon jó, de nekem valahogy nem vot kedvem végignézni.

Elliott Gould
Radu Mihaileanu

Oravecz Nóra találkozik Paulo Coelhóval, és megkapják a nyakukba Nicholas Sparksot is harmadikként. 30/100 több»

Elkeserítő, pedig az újrakezdés képessége nem áll szemben a romantikus lelkivilággal. Persze ezt A szerelem történetét nézve nemigen fogjuk megtudni. 4/10 több»

A film összbevétele 492 272 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 90 800 forintot termelt. A hazai mozik összesen 138 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A filmet Montrealban, New Yorkban, Cluj-Napocában és Bukarestben forgatták.

A film Nicole Krauss azonos című 2005-ös regényének adaptációja.

Derek Jacobi helyére John Hurt ugrott be, miután Jacobit hasnyálmirigyrákkal diagnosztizálták.