Tökös csaj

The Hot Chick

2016.08.08 tvmérnök

Beteg egy elgondolás , hogy valaki egy vudu cucc miatt nemet vált ,de én ebből a filmből ismertem meg Rob Schneidert akit azóta is szeretek a hasonlóan bugyuta filmjei miatt. Adam Sandler filmjeihez hasonló.

2018.03.30 NRD

Nagyon jó családi film. Humoros és komolytalan. Már sokszor láttam, de nem megunhatók a poénok benne. Sok hasonló film van, ami ehhez hasonlít, de ez a legjobb.

2016.07.29 feketerigous

Nagyon jó és szórakoztató film, engem többször is sikerült megnevettetnie. A szereplők nagyon jól játsszák a szerepeiket, de sajnos néha kicsit erőltetik a humoros részeket. Kikapcsolja az embert egy fáradt nap után! Ajánlom megnézésre! :D

2015.12.20 fazsuzso

A Tökös csaj ellazít, szórakoztat és kikapcsol. Könnyed és humoros vígjáték, mondanivaló nélkül, de ez nem is baj. Ebben a filmben még Schneider is tetszett.

2018.01.04 Dius0520

Nagyon nagy kedvenc. :) Nem erőltetett, mindenhol eltalálták a poénokat és nem vittek túlzásba semmit. Az én ízlésemnek ez a parmezánja.Imádom:)

2022.04.05 Dóra7.6

Szinte bármikor szívesen újranézem. :) A párnacsatás jeleneten sokadjára is képes voltam könnyesre nevetni magam, de lehet, csak nekem vicces ennyire. :D

2015.03.12 zsanett1231

Egyik régi gyerekkori vígjátékom! Nagyon vicces ez a szerepcsere. Rob Schneidert el se tudnám képzelni valami komoly szerepben. Ha ránézek, már akkor röhögnöm kell.

2018.05.24 lengerildiko98

Én nagyon szeretem az ilyen filmeket :D nagyon tetszett :D és már vagy 5x is láttam, ha nem többször :D

2019.02.03 Doloresz89

Meglehetősen tucatvígjáték, de unaloműzőnek jó egy délutánra. Azért megmosolyogtató volt, bár elég bugyuta.

2022.07.28 Alayna Jackson

Imádom

Nagyon jó történet. Schneider zseniális és szexi. A szövegek és poénok szuperek. Mindig meg tud nevetni, pedig már vagy ezerszer láttam.

2016.07.30 Herika0

Ez a film tökéletes vígjáték. A szereplők tökéletesen játszák a szerepüket. Schneider fantasztikus ebben a filmben. Szerintem ez az egyik legjobb filmes alakítása.