Tökös csaj

The Hot Chick

2023.08.18 Sz396367

Szuper.

2020.02.02 HE7EDIK

Schneider ekkoriban futószallagon gyártotta ilyesmi filmjeit, melyek mind egy kaptafára készültek, mégis lehetett rajtuk röhögni. Bármikor elővehető limonádé.

2017.10.17 Szilonka

Belegondolva a történetbe elég bugyuta, de valamiért mégis tetszik. Ilyen lenne egy nő? Lehet. :) Helyenként egészen humoros, Rob Sneider karaktere nagyon vicces.

2016.12.03 HercegPeter

A Rob Schneider-szintet hozza. Ugyanaz mint a Tök alsó 1-2, vagy a Kegyenc fegyenc. Mindegyik vicces, de egyik se túl nagy szám. Anna Faris pedig talán pedig sosem fog igazán kilépni a vígjátékok világából.

2019.07.23 Ms. Akárki

Imádom. Tökéletes humorú egyedi testcserélős vígjáték. Rob Schneidertől talán ez a kedvenc vígjátékom mostanság. Poén, ahogy még a saját barátnője is beleszeret míg testet cserélt a pasivalXD Rachel McAdams pedig kiválóan alakította a pasilelkűt:"D

2017.11.21 Bazzzsi

Beteg egy film, de nem lehet nem szeretni. Rob Schneider szerintem titkokban imádta, hogy kicsit nő lehetett, csajoskodhatott. A története bizarr, de nem kell túlgondolni.

2018.04.24 TomÁcs

A története nem valami egyedi, már több hasonló készült. Kicsit bizarr. Minden poént meglovagoltak, amit lehetett. Néhol humoros volt. másutt kicsit közönséges.

2017.07.30 Lonka

Rob Schneider írt magának egy szerepet. Eszméletlen nagy baromság a film, talán ont ezért tetszik. millió egy ilyen testcserés film született már, de kétség kívül z a legjobb, leghumorosabb.

2019.01.30 Timcsi

Picit beteg, picit polgárpukkasztó, de tetszett. A történetét nem kell komolyan venni. Rob Schneider remek.

2019.04.23 petraszab

Kicsit beteg, de élvezhető, sőt vannak benne egészen vicces jelenetek is.

2019.06.02 kevelin

adam sandler és rob schneider párosa létrehozott pár klasszikus vígjátékot ami a műfaj kedvelőinek szinte kötelező. nekem már néha nagyon sok volt amit a fiúk műveltek de a tökös csaj és még pár filmjük zseniális lett. pedig amúgy nem igazán szeretem az ilyen filmeket de ez bejött

2018.03.28 NFG

Rengetegszer láttam! És én imádom! Persze ezt sem mondanám egy komoly filmnek! Nem kell nagy elvárásokkal nekiülni és akkor tetszeni fog! A fő szerep a humoré ebben a filmben!

2016.06.19 a-arnold

Nagyon tuti film, többször is láttam már, aki nem látta, az mindenképpen nézze meg, aki egy könnyed, humoros vígjátékra vágyik :) Rob Scheider jól játssza a szerepét, mint majdnem mindig :)

2020.08.30 sammy88

Rob és Anna boci szemei az élvonalban

Mérhetetlenül bárgyú alapsztori de annyira nem tud érdekelni, mert Rob Schneider színészi játéka annyira vicces. Anna Faris pedig azokkal a szemekkel és szépségével pedig jól kiegészíti főszereplőnk botladozásait. Drága Józsa Imrénk pedig olyan jó táptalajt biztosított ahangjával a poénoknak, hogy az ostoba vígjáték is nézhetővé vált.