Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Tökös csaj (2002)

The Hot Chick

sammy88   2020. 08. 30.

Rob és Anna boci szemei az élvonalban

Mérhetetlenül bárgyú alapsztori de annyira nem tud érdekelni, mert Rob Schneider színészi játéka annyira vicces. Anna Faris pedig azokkal a szemekkel és szépségével pedig jól kiegészíti főszereplőnk botladozásait. Drága Józsa Imrénk pedig olyan jó táptalajt biztosított ahangjával a poénoknak, hogy az ostoba vígjáték is nézhetővé vált.

HercegPeter   2016. 12. 03.

A Rob Schneider-szintet hozza. Ugyanaz mint a Tök alsó 1-2, vagy a Kegyenc fegyenc. Mindegyik vicces, de egyik se túl nagy szám. Anna Faris pedig talán pedig sosem fog igazán kilépni a vígjátékok világából.

HETEDIK   2020. 02. 02.

Schneider ekkoriban futószallagon gyártotta ilyesmi filmjeit, melyek mind egy kaptafára készültek, mégis lehetett rajtuk röhögni. Bármikor elővehető limonádé.

Szilonka   2017. 10. 17.

Belegondolva a történetbe elég bugyuta, de valamiért mégis tetszik. Ilyen lenne egy nő? Lehet. :) Helyenként egészen humoros, Rob Sneider karaktere nagyon vicces.

TomÁcs   2018. 04. 24.

A története nem valami egyedi, már több hasonló készült. Kicsit bizarr. Minden poént meglovagoltak, amit lehetett. Néhol humoros volt. másutt kicsit közönséges.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Beteg egy film, de nem lehet nem szeretni. Rob Schneider szerintem titkokban imádta, hogy kicsit nő lehetett, csajoskodhatott. A története bizarr, de nem kell túlgondolni.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Imádom. Tökéletes humorú egyedi testcserélős vígjáték. Rob Schneidertől talán ez a kedvenc vígjátékom mostanság. Poén, ahogy még a saját barátnője is beleszeret míg testet cserélt a pasivalXD Rachel McAdams pedig kiválóan alakította a pasilelkűt:"D

Rob Schneider
Rob Schneider