Tökös csaj (2002)

The Hot Chick

HercegPeter   2016. 12. 03.

A Rob Schneider-szintet hozza. Ugyanaz mint a Tök alsó 1-2, vagy a Kegyenc fegyenc. Mindegyik vicces, de egyik se túl nagy szám. Anna Faris pedig talán pedig sosem fog igazán kilépni a vígjátékok világából.

Szilonka   2017. 10. 17.

Belegondolva a történetbe elég bugyuta, de valamiért mégis tetszik. Ilyen lenne egy nő? Lehet. :) Helyenként egészen humoros, Rob Sneider karaktere nagyon vicces.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Beteg egy film, de nem lehet nem szeretni. Rob Schneider szerintem titkokban imádta, hogy kicsit nő lehetett, csajoskodhatott. A története bizarr, de nem kell túlgondolni.

TomÁcs   2018. 04. 24.

A története nem valami egyedi, már több hasonló készült. Kicsit bizarr. Minden poént meglovagoltak, amit lehetett. Néhol humoros volt. másutt kicsit közönséges.

Lonka   2017. 07. 30.

Rob Schneider írt magának egy szerepet. Eszméletlen nagy baromság a film, talán ont ezért tetszik. millió egy ilyen testcserés film született már, de kétség kívül z a legjobb, leghumorosabb.

Rob Schneider
Rob Schneider