Hirtelen 30

Hirtelen 30

13 Going on 30

Miután a születésnapi bulija csúnya lebőgés volt, Jenna Rink (Jennifer Garner) úgy érzi, a felnőttek élete sokkal jobb. A kislány szeretne elbújni a világ elől, amíg harmincéves nem lesz. Csodás módon kívánsága valóra válik. Jenna már felnőtt nőként ébred, és úgy fest, mindene megvan.… Több

Premier (HU): 2004.07.22. | Netflix (2023.09.01.)

2023.08.19 Ergit

Hehe! Jó kis történet! Alávágsz magadnak, pedig nem is tudtál róla!

2017.10.26 indingo

Férfi és női változata is van a filmnek, hogy örüljön mindkét nem. A története kicsit mese szagú, furcsa most visszanézni és a már Oscar-díjas Brie Larsont látni ebben a filmben.

2017.10.22 Deku

Elsősorban tetszett a történet mivel nagyon gördülékenyen haladt de a színészek is helyükön voltak. Ennél tökéletesebb színészi gárdát nem tudtak volna összeválogatni.

2021.11.09 dandelion1983

Én nagyon jól szórakoztam rajta. Volt benne humor, romantika, egy kis tanulság is, nekem minden a helyén volt, végig lekötött. A szereplőgárda telitalálat.

Hú,azta de de gyenge.Garner és a többiek.Sajnos,ma ilyen egy vígjáték.Színészi játék itt már a fiataloknál szinte semmi,a történet lopott,és sajnos a humoros részek nagy többsége gáz,és kellemetlen.Szinte nézhetetlen.

Jennifer Garner javasolta, hogy Gary Winick rendezze meg a filmet.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A 13 éves Jenna asztalán látható egy Madonnáról készült fénykép. A 30 éves Jenna lakásában viszont látjuk ezt a fényképet, de már dedikáltatva.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A kendő, amivel a fiatal Jenna szemét letakarják, ugyanabból az anyagból készült, mint a 30 éves Jenna szemkötője, amikor reggel felébred.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Bár Jennifer Garner-t válogatták be hamarabb a filmbe, nagyon ideges volt, amikor meghallotta, hogy Mark Ruffalo lesz a filmbéli partnere, ugyanis Garner óriási rajongója volt a színésznek.Szerző: ArpiHajdu és Réci