Lelkes testcsere

Lelkes testcsere

It's a Boy Girl Thing

Nell és Woody, akik azon túl, hogy egymás szomszédai, s hogy egyikük fiú, míg a másik lány, emellett ki nem állhatják egymást. Egy reggel arra ébrednek, hogy egymás testébe kerültek át. Itt a nagy lehetőség: bosszút állhatnak a másikon azzal, hogy lejáratják őt az egész suli előtt.

(erare)

Rendező: Nick Hurran
Forgatókönyvíró: Geoff Deane, Steve Hamilton Shaw
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Kanada
Premier (HU): 2007.12.04.

2024.02.26 Ари Шандор

Századik testcserés film...

...és mégis kifejezetten kellemes szórakozást nyújt. A főszereplő hölgy nem egy „hirtelen szépség”. Kifejezetten kellemes, amit megjelenít, a valóságban is bájosnak gondolom. Viszi a filmet. Végig élvezhető, nincsenek benne túlságosan idétlen jelenetek. Aranyos délutáni film.

2020.07.01 Di Canio

Van jópár ilyen film, szokásos sablon, rögbi, zárkózott csaj, bál, stb, lehet tudni a végét de mégsem unalmas.

2019.07.26 Ms. Akárki

Klasszikus testcserés tinifilm a kötelező szerelmi szállal vegyítve persze. A zenék és a sajátos humora a legnagyobb előnye ennek a filmnek. Kifejezetten tetszett, hogy hagytak időt az átváltozások között, hogy átélhessék egymás életét a szereplők és át tudják érezni a másik gondjait is.

2016.02.15 doroffee

Tinifilmnek egészen tűrhető. Jól bemutatja azt, milyen a másik cipőjében járni. Mondjuk a sztori nagy része eléggé bugyuta, és rettenetesen sztereotipikus szereplőkkel dolgozik.