Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Édes kis malackám (2006)

Penelope

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Nagyon jó film. Véletlenül bukkantam rá és nem bántam meg hogy megnéztem, mert egy nem kimondottan tipikus romantikus film. Tanulságos és érzelmes, ahogy a fiatal lány külső és belső vívódásai követhetjük nyomon a kinézete, az orra miatt. Szerencsére mindig akad akinek nem csak a külső a fontos.

indingo   2017. 10. 26.

Egy film bőrébe bújtatott gyerek mese. Kedveltem a történetét, mert picit kiszámítható volt, de újszerűnek is tartottam. Egyszerű humora van és a színészek is mindent megtettek a siker érdekében.

Lonka   2016. 02. 19.

Kellemes mese-film romantikusoknak. A történet persze kicsit nevetséges, de valahogy mégis szerethető. Gyerekekkel is bátran megnézhető, picit felhívva a figyelmet arra, hogy a külső nem minden.

H.a.n.n.a   2016. 02. 27.

Aranyos kis mese-film. Felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt ajánlatos megnézni. A története először olvasva azt hittem valami gagyiság lesz, de elég jól megoldották a sminkmesterek a malacka orrot.

Timejja   2015. 12. 27.

Aranyos kis családi film, afféle modern tündérmese. Jó színészek, jó történetvezetés, nagyon szép díszletek. Tanulságos sztori, szépen rávilágít a mai szépség-centrikus világra, társadalomkritikaként sem utolsó.

A forgatásra 2006 januárjában került sor. A filmet 15M $-ból forgatták le. Világszinten 21,156,270 $-t keresett a film a mozikban.

Forgatási helyszínek: - London, Anglia - Buckinghamshire, Anglia

Angliában és az Egyesült Államokban is két évvel a felvételek után mutatták csak be a filmet.

Sok moziba „Scarfy” álnéven kerültek a kópiák.

Russell Brand első mozifilmje.

Reese Witherspoon első próbálkozása mint vezető producer és színész.

Másfél óráig tartott, amíg Christina Riccire felkerült az orr "protézis".

Christina Riccinek nem kellett részt vennie meghallgatáson a szerephez, őt személyesen Reese Witherspoon kereste meg.