Excsajok szelleme (2009)

Ghosts of Girlfriends Past

kevelin   2020. 05. 03.

nekem tetszett. vicces. bár kicsit néhol eltúlzott megoldásokkal. egyszer nézősnek mindenképpen jó. az ötlet is elég eredeti.

dailyfilmsan   2019. 01. 31.

Pocsék. Sajnálom hogy az mivel Matthew McConaughey a romantikus filmek sztárja. Van is jópár ami elég jól sikerült de ez nem az. Nagyon nem. Kapkodjuk a fejünket mégis unalmas. Nem magyarázza az eseményeket csak fellibbenti. ÉS NINCS A SZEREPLŐK KÖZÖ... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Egy rossz Karácsonyi ének újraértelmezés. Idegesítő minden karakter. Nulla kisugárzás és a romantikus vonulat is inkább idegesítő mint kellemes. Senkinek nem ajánlom, mert nagyon unalmas az egész.

Karolyka   2016. 07. 27.

Nem túl jó film lett ez. Csak a karácsonyi időszak és stílusa miatt sikerült fennmaradnia a víz tetején. Egy kifacsart feldolgozása a karácsonyi éneknek és eléggé beletört a bicskájuk a készítőknek. Pedig színészek összeválogatásakor mindent bedobtak a sikerért.

Cirmici   2016. 02. 02.

Szerintem érdekes és nagyon vicces történet. Matthew-nek jól áll ez a szerep, nagyon élvezhető volt az alakításával. Férfiak! Elgondolkodni ezen a filmen!

dorahuse   2015. 03. 30.

Nagyon jól áll Matthew McConaughey-nek ez a szerep. Vicces és érdekes a története. Könnyed délutáni kisfilm. :)

kiscsillag8902   2015. 02. 23.

Nem is tudom... az eleje jól indult de a végére unalmas lett és számomra kicsit csalódást okozott. Egyszer megnéztem, de még egyszer biztosan nem fogom.

Ez a második alakalom, hogy alakítja Jennifer Garner karakterének fiatalabb változatát. Az első a Hirtelen 30 (2004) című filmben volt.