Excsajok szelleme

Ghosts of Girlfriends Past

2020.05.03 kevelin

nekem tetszett. vicces. bár kicsit néhol eltúlzott megoldásokkal. egyszer nézősnek mindenképpen jó. az ötlet is elég eredeti.

2019.01.31 dailyfilmsan

Pocsék. Sajnálom hogy az mivel Matthew McConaughey a romantikus filmek sztárja. Van is jópár ami elég jól sikerült de ez nem az. Nagyon nem. Kapkodjuk a fejünket mégis unalmas. Nem magyarázza az eseményeket csak fellibbenti. ÉS NINCS A SZEREPLŐK KÖZÖ... Több

2019.07.23 Ms. Akárki

Egy rossz Karácsonyi ének újraértelmezés. Idegesítő minden karakter. Nulla kisugárzás és a romantikus vonulat is inkább idegesítő mint kellemes. Senkinek nem ajánlom, mert nagyon unalmas az egész.

2016.07.27 Karolyka

Nem túl jó film lett ez. Csak a karácsonyi időszak és stílusa miatt sikerült fennmaradnia a víz tetején. Egy kifacsart feldolgozása a karácsonyi éneknek és eléggé beletört a bicskájuk a készítőknek. Pedig színészek összeválogatásakor mindent bedobtak a sikerért.

2016.02.02 Cirmici

Szerintem érdekes és nagyon vicces történet. Matthew-nek jól áll ez a szerep, nagyon élvezhető volt az alakításával. Férfiak! Elgondolkodni ezen a filmen!

2015.03.30 dorahuse

Nagyon jól áll Matthew McConaughey-nek ez a szerep. Vicces és érdekes a története. Könnyed délutáni kisfilm. :)

2015.02.23 kiscsillag8902

Nem is tudom... az eleje jól indult de a végére unalmas lett és számomra kicsit csalódást okozott. Egyszer megnéztem, de még egyszer biztosan nem fogom.