Hirtelen 30

13 Going on 30

2024.04.21 Krisz

Nem igazán kedvelem Jennifer Garnert. Ezen ez a film sem segített. A történet egyébként nem lenne rossz. Csak sajnos a humor nélküli vígjáték, amiben a karakterek sem szerethetőek, nekem nehezen működik.

Hú,azta de de gyenge.Garner és a többiek.Sajnos,ma ilyen egy vígjáték.Színészi játék itt már a fiataloknál szinte semmi,a történet lopott,és sajnos a humoros részek nagy többsége gáz,és kellemetlen.Szinte nézhetetlen.

2017.10.22 Deku

Elsősorban tetszett a történet mivel nagyon gördülékenyen haladt de a színészek is helyükön voltak. Ennél tökéletesebb színészi gárdát nem tudtak volna összeválogatni.

2021.11.09 dandelion1983

Én nagyon jól szórakoztam rajta. Volt benne humor, romantika, egy kis tanulság is, nekem minden a helyén volt, végig lekötött. A szereplőgárda telitalálat.

2017.10.26 indingo

Férfi és női változata is van a filmnek, hogy örüljön mindkét nem. A története kicsit mese szagú, furcsa most visszanézni és a már Oscar-díjas Brie Larsont látni ebben a filmben.

2017.09.30 ArpiHajdu és Réci

A Hirtelen 30 szerintem egy jól sikerült vígjáték, amelyben megismerhetjük Jennifer Garner komikus oldalát is a sok szexi akcióhősnős film után. S meg kell, hogy mondjam, sziporkázik ebben a filmben, ahol el kell hitetnie a nézővel, hogy ő egy tizenh... Több

2019.08.04 Ms. Akárki

Jennifer Garner tökéletesen elviszi a hátán a filmet. Hasonló témában volt már egy ilyen film Tom Hanks-el de ez még talán jobban is sikerült. Tökéletes romantikus szál és remek popszámok teszik még élvezetesebbé.

2019.06.01 Norbert93

Kellemes meglepetés

Nagyon fura, így utólag belegondolni, hogy Mark Ruffalo és Brie Larson is szerepelt a filmben. Egyébiránt egy igényesebb és élvezhető romantikus vígjáték, némi bájjal és ötletességel. Kisebb mondanivalót is felfedeztem a filmben, ami nem biztos, hogy szándékos, de nekem az jött le a film cselekményéből, mintha azt sugallná, hogy ne akarj menő lenni, ha nem is vagy az. Nem az én világom, de jól elszórakoztam rajta.

2017.10.21 kevelin

Nekem abszolút bejött a film. Jennifer Garner nem ilyen szerepekben szokhattuk meg de nagyon jól eljátszotta. Abszolót hiteles volt. Jókat derültem néhány jeleneten és annak ellenére hogy kiszámatható film volt végignéztem anélkül hogy untam volna.

2018.03.23 NFG

Szerintem semmi különleges nem volt a filmben! Kicsit laposnak találtam és esetlennek! Kellemes kis film, de nem szabad sokat várni tőle! Egyszer nézhető!

2023.08.19 Ergit

Hehe! Jó kis történet! Alávágsz magadnak, pedig nem is tudtál róla!

2017.02.26 clay00

Én annak idején nagyon bírtam a filmet. Mintha rólam szólt volna (és lehet minden kislánynak volt egy szomszéd fiúja akivel talán hasonlóan érzett), csak kár, hogy nincs időutazás a valóságban.

2017.08.27 T.Andras

Inkább csajos film, de azért én is jól szórakoztam rajta. Van benne néhány jó poén, ami megnevettetett. Egyszer nézhető film, de annak jó. Nem kell komolyan venni. Le tudott kötni.

2016.07.28 feketerigous

Többször is láttam már, de mégsem győzött meg annyira. A története tényleg nagyon jó és szórakoztató. Pár jelenete nekem kissé erőltetett és unalmas. A színészek azonban jók voltak. Összességében jól megtervezett kis film lett.