Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Testcsere (2011)

The Change-Up

indingo   2019. 08. 17.

A történet már ezerszer lerágott csont. A színészek jók voltak és akadt egy-két jó poén is. Az altesti poénok már nagyon unalmasak.

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Humoros vígjáték, de eléggé egyhangú a története, a szereplő páros alakítása viszont egész nézhetővé teszi az egyébként is sokszor újragondolt alaptörténetet.

Deku   2017. 08. 17.

Nagyon kevés jó poén akadt benne de leginkább egy unalmas többször eljátszott történet volt. Semmi értelmét nem fedeztem fel ennek a filmnek és rögtön az elejétől untatott.

VvV   2018. 12. 04.

Azt kaptam tőle amit elvártam. Néhány humoros jelenete és egy kerek történetet.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Sokan szeretik, nekem is tetszett. Az alapötlete érdekes, utána sokan mások is rendeztek hasonló filmeket. Úgy ajánlották nekem, nem bántam meg, hogy kíváncsi voltam és megnéztem.

Timcsi   2016. 06. 20.

Eléggé elcsépelt sztori sok újat sem hozott, de nekem tetszett. A humora néhol közönséges, de végül is kedvelhető.

a-arnold   2016. 12. 21.

Nagyszerű film, nagyon sokat nevettem rajta, aki egy odabaxós vígjátékra vágyik, mindenképpen nézze :)

Olivia Wilde
Olivia Wilde

Leslie Mann dublőrt használt abban a jelentben, amelyben lassítva kilibben a toalettre elvégezni nagy dolgát.

(ps)

Leslie Mann másodszor játszotta el a testet cserélt férfi feleségét. Korábban a Megint 17 (2009) című filmben láthattük őt hasonló szerepben.

(ps)

A filmben Leslie Mann és Olivia Wilde meztelenkedő jeleneteit digitális technológiával valósították meg, a színészek nem vetkőztek le.

(ps)

Hogy kevesebb adót kelljen a forgatással járó munkálatok után befizetni, a forgatás Los Angeles helyett Atlantában zajlott.

(ps)

Ryan Reynolds és Jason Bateman a valóságban is jó barátok.

(ps)

A forgatás 62 napig tartott.