Testcsere

The Change-Up

2024.03.04 Ари Шандор

Sudeikis :-)

Hát nekem is az jutott eszembe, hogy hozzá jobban illett volna ez a szerep. És lám, előttem valaki már megfogalmazta. NEM tudok igazán jó írni a filmről. De rosszat sem. Átlagos film, prosztó poénokkal. Ryan Reynoldstól megszokott, de más filmekben jobban áll neki. Ez nem lett igazán jó...

2017.05.05 mamiéstöti2

Humoros vígjáték, de eléggé egyhangú a története, a szereplő páros alakítása viszont egész nézhetővé teszi az egyébként is sokszor újragondolt alaptörténetet.

2019.08.17 indingo

A történet már ezerszer lerágott csont. A színészek jók voltak és akadt egy-két jó poén is. Az altesti poénok már nagyon unalmasak.

2017.08.17 Deku

Nagyon kevés jó poén akadt benne de leginkább egy unalmas többször eljátszott történet volt. Semmi értelmét nem fedeztem fel ennek a filmnek és rögtön az elejétől untatott.

2018.12.04 VvV

Azt kaptam tőle amit elvártam. Néhány humoros jelenete és egy kerek történetet.

2016.06.20 Timcsi

Eléggé elcsépelt sztori sok újat sem hozott, de nekem tetszett. A humora néhol közönséges, de végül is kedvelhető.

2018.03.17 BaloghBogi42

Nagyon jók benne a poénok, az események egészen hamar gyorsulnak fel. A főszereplők fantasztikusan alakítanak. Amúgy s imádom az ilyen típusú filmeket, szóval én ezt is nagyon élveztem. Sok szeretettel tudom ajánlani mindenkinek. Kellemes kikapcsolódást biztosít.

2016.12.21 a-arnold

Nagyszerű film, nagyon sokat nevettem rajta, aki egy odabaxós vígjátékra vágyik, mindenképpen nézze :)

2021.06.03 Drawen H.

A történet ismerős...

A történet hasonlít számtalan hasonló témához, jobb-rosszabb alakításokhoz. Ez a film is megérdemelte volna az ötöst. Előre is elnézést a Bateman fanoktól, de szerintem Sudeikis és a rögtönző képessége, a szitkom humora jobban vitte volna a filmet. 4/5

2018.03.19 hackerjulcsi

Sokan szeretik, nekem is tetszett. Az alapötlete érdekes, utána sokan mások is rendeztek hasonló filmeket. Úgy ajánlották nekem, nem bántam meg, hogy kíváncsi voltam és megnéztem.

2015.04.25 adibandii

Szerintem egy remek szórakoztató vígjáték.Lehet,hogy a másik élete könnyűnek tűnik,de talán annyira mégsem az.Ezt a film be is bizonyitja.Méghozzá elég szórakoztató módon.

2015.04.29 Zsofi821

Alapjába véve tetszett a film, még ha az alaptörténet kicsit elcsépelt is. Jók a poénok, bár túl sok a káromkodás. Amilyen nehezen indul, olyan gyorsan pörögnek fel az események.

2015.06.15 Mr. Z

Láttam már sokkal jobb vígjátékot is az biztos azonban annyira rossz sem volt. Amolyan átlagos és egyszerű de szórakoztató. Akadnak laposabb részek de jó poénok is.

2015.06.19 szune40

Egész jó színészeket kapott a film. Azonban a megvalósítás már nem lett ennyire jó. Egynek épp egész jó de a poénok nem a legjobbak inkább átlagosak amiket már több helyen is láthattunk.