Az idol

Az idol

The Idol

Egy guru és egy modern kori szekta vezetője bonyolult kapcsolatba kerül egy feltörekvő popbálványával.

(csd)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2023.06.04. | HBO Max (2023.06.05.)

1. évad (2023) - 5 epizód

Troye Sivan
Karl Glusman
Hank Azaria
Eli Roth

2023.06.26 Gábor390920

Nők alázása az első sorból

Az első rész, bevallom őszintén, tetszett, láttam benne a lehetőséget, hogy egy komplex történetet kapunk rendesen kidolgozott karakterekkel. Ehelyett részről részre egyre durvább alázásokat láthatunk, melynek nézése számomra volt kellemetlen, pedig elég magas az ingerküszöböm. Másrészről bemutatja a zeneipar egy sötétebb oldalát, ahol csak egy árucikként tekintenek az emberre. Ha már eddig eljutottam, mindenképp befejezem, de kevés esélyt látok rá, hogy az évadzáróban valami katartikusat alkossanak.

2023.06.05 tomvétsz

Kicsit lassan indult ez az első rész, de látok benne potenciált, nem hiszem, hogy nagyon rossz lesz. Biztosan adok neki még esélyt, ahogy jönnek ki a következő részek.

2023.06.04 Dani

Nagy csalódás volt, a The Weeknd nevű úriember szerintem visszataszító karaktert alakít, a Depp kislány meg egyfajta félkómás állapotban bukdácsolja végig az első részt. Az már biztos, hogy a két főszereplő között nem tudok elképzelni egy romantikus ... Több

2023.06.05 BarnaBarna

Dög

Halálosan dögunalmas volt az első rész.

2022. április 25-én a Variety arról számolt be, hogy a sorozatot átdolgozzák, és a kreatív irányok megváltozása miatt jelentős újraforgatások lesznek a szereplők és a stáb változásával. Szerző: Hupka Adrián

Suzanna Son színésznő és Amy Seimetz rendező 2022. április 25-én távozott a projektből a sorozat kreatív átalakítása közepette. Son helyére várhatóan Debby Ryan kerül, míg a sorozat rendezői posztját Sam Levinson vette át. Szerző: Hupka Adrián