A kislány, aki az utcánkban lakik

The Little Girl Who Lives Down the Lane

2021.11.04 Gauss

Jó kis film. Simán lekötött a végéig. Bár ki lehetett volna többet is hozni a filmből, de 70-es filmhez képest így is jól sikerült. Jodie Foster nagyot alakított.

2017.09.27 Berto49

Sokan dícsérik, de szerintem ez egy teljesen irreális, kimódolt történet. Legfőbb érdekessége Jodie Foster játéka, aki olyan fiatalon (14 évesen!) ilyen remekül el tudta játszani az abszolút főszerepet. 1976-os film, ezért jócskán megkopott már és mivel nem klasszikus, az idő ellene dolgozott.

2017.12.11 Syracuse

Kimondottan jó filmnek gondolom, bár inkább a drámai vonala az erős, mint a misztikum, vagy a thriller. Jodie Foster már fiatalon is nagyon remek színésznő volt.

2016.01.11 pepetherock

A kislány Jodie Foster egyszerűen bámulatosan alakít, azt gondoltam, hogy az ilyen gyerektehetségek, csak korunkra jellemző. Nagyon hangulatos film emellett megdöbbentő és izgalmas is. Csakis ajánlani tudom! :)

2015.12.21 sziazo

Azt hiszem, hogy egy másik rendező kezében ebből a forgatókönyvből egy remek psicho-thriller kerekedett volna ki, azonban Nicolas Gressner semmit sem sem tudott vele kezdeni, sőt a remek színészgárdával sem. Nagy kár ezért a filmért ilyen formában.