Gyémánt könnyek (2008)

The Loss of a Teardrop Diamond

indingo   2018. 03. 15.

Romantikus filmnek és drámának is gyenge. Vártam, hogy induljon már be a történet, de csak nem jött meg. Én nem is emlékszem, hogy láttam volna olyan romantikus filmet, amelyben a szerelemesek ne csókolóztak volna.

Bazzzsi   2018. 03. 31.

Nem egy nagy ívű film, nem igazán fejlődnek benne a karakterek és igazából a kiindulási állapotból nem is jutottunk semerre sem. A fülbevaló körüli mizéria is túl volt tolva.

Gwen   2016. 10. 21.

Jó a szereposztás, érdekesek voltak a karakterek, ahogy a megjelenített korszak is. Sznobizmus, polgárpukkasztás, érzelmek, melankólia, minden volt benne, ami egy T.W. játékhoz szükséges.

Toncsi   2015. 09. 26.

Kellemes, de felejthető film.

mártilány   2015. 05. 27.

Nem vártam, hogy valaki ilyen érzékenyen nyúl hozzá Tennessee Williamshez a mai világban. A legjobb, amit tehettek ezzel az adaptációval, az az volt, hogy fantasztikus aláfestő zenéket választottak hozzá. Remekül megalapozták a hangulatot az autentikusan eljátszott korai jazz-számok, és kellemes meglepetés volt a Liszt-darab megszólaltatása is.

Bryce Dallas Howard
Will Patton