Az elveszett szoba

The Lost Room

2023.01.14 harnas1207

Rengeteg jót hallottam róla, így kissé csalódtam. Tinidzserként biztosan másképp értékelem, de 20 év távlatából még olyan szintet se üt meg, hogy sörözgetés mellett végignézzük.

2020.12.13 Robinson76

Néztem volna még jó ideig

Érdekfeszítő és eredeti történet, ami misztikum, sci - fi és dráma remek elegye. Az első szériáim egyikeként komoly szerepe volt, hogy megszerettem a sorozatokat. Nincs túlbonyolítva, ellenben van szenzációs alapötlet, érdekfeszítő nyomozás a tárgyak után, remek karakterek, jól eltalált főhős és kiváló dramaturgia. Egyetlen hibája, hogy végül be kellett érnünk mindössze három résszel, mert végül nem készült folytatás.

2022.02.17 Emmersson

Misztikus paradox

Nagy kedvenc. 3 vagy 6 részes - kiadástól függően. A nyomozó véletlenül egy olyan kulcs birtokába jut, amely minden ajtót nyit, és használóját oda juttatja el, ahová "gondolja" magát. Amikor a kislánya véletlenül egy szobában reked, mert rázárul a megnyitott ajtó, a nyomozónak új ügye lesz - a lánya megmentése.

2017.05.07 hansi13

Tetszik, hogy a történet nagyon egyszerű, és nincs nagyon idegesítő módon mindig az epizódok végén elvágva a cselekmény, amivel lényegében nem a feszültséget fokozzák, hanem egyszerűen követhetővé teszik a sorozatot. Nagyon szuper, csak azt sajnálom, hogy ennyire rövid.

2015.07.17 sajvi

Nagyon hamar a kedvenc sorozatom lett, mivel van eleje közepe és vége. Ebből kifolyólag egyrészt könnyen emészthető másrészt pedig nem az a fajta sorozat, amit egyszer megnéz az ember és annyi, simán elő lehet ezt még szedni később is. Máskülönben nagyon ütős atmoszférája van, ami nézeti magát.