Fritz, a macska kilenc élete (1974)

The Nine Lives of Fritz the Cat

Domino   2016. 03. 01.

Szellemes, jópofa szatíra a hetvenes évekből. Ebben a korszakan különösen feelinges képi világú animációs filmeket készítettek, ez is egy éppen ilyen. Jót tesz a szatírának, hogy rajzolni bármit lehet :)

juliS   2016. 01. 03.

Kicsit jobbra számítottam, de azért meg lehet nézni. Bájosan viccesedik, és végülis nem válik unalmassá, de azért nagy sztorira nem kell számítani.

HitGirl   2015. 06. 01.

Ez nem má, mint 73 percnyi gyötrelem, mit a szobatársam miatt bevállaltam, de egyáltalán nem éri meg a rászánt időt. Unalmas, vagy ha éppen nem az, akkor irritáló...

stif   2014. 12. 09.

Én imádtam, nagyn vicces és üde, miközben megvan a stílusa. Vagány és pörgős, szinte magával ragad!