60% 149 szavazat

A sötétség után

The Philosophers

 Több
Filmadatlap
7
Vélemények (7)
16
Szereplők (16)
12
Képek (12)
2
Videók (2)
1
Érdekességek (1)
Díjak
1
Filmkritika (1)
Cikkek
Fórum

Vélemények (7)

Írj véleményt
 
2025.06.20 Lóri Ádámcsik

legújabb vélemény

3,5*

Nagyon tetszett, hogy filozófiai köntösbe öltöztették a film cselekményét. Jól hozta a kötözködő figurát a tanár. Érdekesek voltak a történetek, és elgondolkodtató volt a diákok reakciója is. Ajánlom a filmet.

0
 
2024.04.24 orákulum

Jó ötlet gyengén kivitelezve

Az alapgondolat és annak megfejtése tetszik, de a kivitelezésben vannak problémák. A forgatókönyvben vannak felesleges részek, a film lezárása viszont egyenesen elcsépelt. A film mondanivalója, hogy a túléléshez vagy csak a hétköznapi léthez nem felt... Több

1
 
2015.11.12 golyo95

Ez egy nagyon jó film lehetett volna. Az alapgondolat tetszik, viszont szerintem rosszul van kivitelezve. Több helyen is logikai bukkanók vannak benne. Viszont kellőképpen elgondolkodtató részekből sincs hiány. Sajnálom ezt a filmet.

1
 
2018.02.28 Jeanny

Négy alkalommal láttam, mind a négy alkalommal kattogó aggyal néztem végig. Szerintem ez a tinédzsereknek lett szánva, ezért lett vegyítve a humor is a filozófiával. Csupán a vége az, ami az alaphangulatot tönkreteszi. Plusz pont Bonnie Wrightnak, na... Több

1
 
2015.02.21 gyuszamen73

Nagyon jó és elgondolkodtató film. Vajon ki érdemli meg, hogy egy atombiztos bunkerben túlélje az emberiség kiirtását?

1
 
2015.11.07 Ragemarci

Ponyva-pszichológia és hippi-bullshit egy filmben kicsit túl sok nekem.

0
 
2015.05.01 wirwil

Ahogy a tartalom írja: elmosódnak a határok elmélet és valóság között. Igen, a film szereplőinél. De a nézőknél nem. Fájdalmas volt ezt nézni... a nagy gondolkodók nem tudnak elvonatkoztatni egy kitalált karakter és a saját életük között? Na ne már! ... Több

0