A műsorlista

A műsorlista

The Playlist

A sorozat bemutatja, hogyan forradalmasította Daniel Ek svéd technológiai vállalkozó és üzlettársa, Martin Lorentzon a Spotify elindításával a zeneipart az ingyenes és legális zenei streaming révén.

(Hupka Adrián)

Ország: Svédország
Premier: 2022.10.13. | Netflix (2022.10.13.)

2022.10.28 Lóri Ádámcsik

Nagyon izgalmas

Akinek tetszett a "Milliárd dolláros forráskód" minisorozat, annak ez is fog. Egy nagyon jó Spotify eredettörténet feldolgozás, jó szereplőkkel. Csak ajánlani tudom!

2022.10.19 kmona

Lassan indul, szinte túl sok komédiával, így egy kicsit türelmesnek kell lenni, de aztán komolyra és sötétre fordul, ami nekem nagyon bejött.

2022.10.18 Ricsike510

Hogy őszinte legyek, szkeptikus voltam, amikor elkezdtem nézni. Hogyan tudnak érdekessé tenni egy 6 részes sorozatot a Spotify-ról? Aztán végül végignéztem az egészet nagyon rövid idő alatt. Magával ragadott, nagyon érdekesen prezentálták a sztorit.

Carlsson megemlítette könyvében Daniel Ek (Edwin Endre) paranoiáját az Apple-lel való kapcsolatai miatt, és azt, hogy az alapító bizonyos fokig azt hitte, hogy Steve Jobs tréfásan hívogatta őt annak idején.Szerző: Bafam

A minisorozatot két szerző, Sven Carlsson és Jonas Leijonhufvud Spotify Untold című könyve ihlette.Szerző: Bafam

Bobbie (Janice Kavander) valójában nem létezik, még csak nem is valós személyen alapul, ő csak egy a forgatókönyvírók által megálmodott, kitalált szereplő. Ennyit az eredeti történetről.Szerző: Bafam