A kibukott

A kibukott

The Dropout

A sorozat Elizabeth Holmes történetét dolgozza fel, aki megalapította a Theranos céget, és megpróbálta megújítani az egészségügyet, miután kirúgták az egyetemről és vállalkozni kezdett.

(Hupka Adrián)

Premier: 2022.03.03. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.06.14 miki

Az első 3 epizódot néztem meg, és szerintem Amanda Seyfried egy hiteles Elizabeth Holmes, többnyire, kivéve, hogy túlságosan csinos. Egyébként a színészi játéka ebben a szerepben számomra működik és nagyrészt tartja a sorozatot.

2022.03.03 jeno

Az írás gyenge, és őszintén szólva csak pénzcsinálónak tűnik az egész produkció. Olyan gyorsan halad a "történetben", és olyan dolgok mellett megy el, amelyeknek sokkal fontosabbnak kellene lenniük. Egyszerűen nem működik - szerintem.

A sorozat Elizaeth Holmes nem mindennapi igaz történetét mutatja be. Szerző: indingo

A negyedik epizódban Amanda Seyfried már Elizabeth Holmes jellegzetes fekete nadrágkosztümjét és magas sarkú cipőjét viselte. Seyfried rendkívül kényelmetlennek érezte a cipőt, és a forgatás szüneteiben gyakran levette. Szerző: Hupka Adrián

Eredetileg Kate McKinnon vállalta a főszerepet, azonban végül lemondta a szereplést, mivel nem tudta belesűríteni harmonogramjába. Helyette érkezett Amanda Seyfried.Szerző: Hupka Adrián