Karácsonyi cserebere

kiana

Nick Sagar
Nick Sagar
Vanessa Hudgens

Egy chicagói lány és egy arisztokrata egymás szakasztott másai, és mind a ketten vágynak egy kicsit a másik életére.

(Varga_Júlia)

Premier: 2018.11.16. | Netflix (2019.08.04.)

2023.08.18 Sz396367

Fordulatos.

2020.11.23 Kanyi

A koldus és a királyfihoz tudnám hasonlítani, modernebb köntösben. A szerelmi szál nagyon erős, és aranyos a végkifejlet, tökéletes és mesébe illő.

2020.12.18 Gika

Igazi szirupos lánymese

Giccs, szirup és gejl, mint a benne szereplő torták. Mindenki bájos, kedves, jószívű, megbocsátó és legfőképpen szerelmes. Mégis valahogy leragadsz és nézed. Talán azért, mert a minket körülvevő kemény világban valahol erre vágyunk, hogy elfelejtsük kicsit a valóságot. Kis időre sikerült, és erre a célra tökéletes választás.

2020.11.19 kiana

Érdekes film volt, tipikus ikres film, habár ők nem ikrek. A hercegnő és a cukrász cseréje vicces volt, és kifejezetten ötletes. Habár sokáig nem értettem egyet a szerelmi döntéseikkel, a végén megoldották a dolgot, és tetszett a végkifejlet. Kicsit ... Több

2020.11.26 Mireagle

Fárasztó

Tipikus ikres/hasonmásos sztori, rengeteg hülyeséggel megspékelve, plusz a béna kolléga, meg a bugyuta minden lében kanál néger kislány esete. Borzasztóan unalmas, elcsépelt amerikai maszlag.