The Son

Phalanx   2017. 01. 18.

Megnyugtató, hogy nem egy sima telenovella, hanem éppenséggel vannak mélységei a történetnek. A forgatókönyv pont egy nagy erőssége a sorozatnak. Az alakítások kissé bukdácsolnak, de nagyon szépek a felvételek. Nagyon jó, izgalmas és változatos.

kasztni   2017. 01. 09.

Na, hát Pierce Brosnant eleve furcsa volt látni sorozatszínészként, és szerintem egész jól megállta a helyét. Egy elégé jó műfaji kombináció a The Son, legutóbb talán ilyen drámákat a hetvenes-, nyolcvanas években gyártottak. De ez itt mérföldkövekkel jobb.

Pierce Brosnan több mint harminc évvel az áttörést hozó szereplése (Remington Steele) után tért vissza a televíziós sorozatok világához.

A Pierce Brosnan által alakított karakter puskája egy 351-es kaliberű 1907-es Winchester.

A The Son főszerepét eredetileg Sam Neill alakította volna, de személyes okokra hivatkozva visszamondta a szerepet, melyet Pierce Brosnan vett át tőle.

A sorozat forgatása 2016. júniusában kezdődött el.

A 10 részes első évad premierje 2017. április 8-án volt az AMC-n.

A sorozat Philipp Meyer 2013-as azonos című regényének adaptációja.