Az izraeli kém

The Spy

2022.05.16 Gabor395528

Hihetetlen

Az a megdöbbentő, hogy ez valóban megtörtént. Amikor elkezdtem nézni a sorozatot, ezt nem is tudtam, aztán pár epizód után kerestem rá, és kiderült, hogy valós sztori az alapja, ráadásul csak minimálisan változtattak a valódi történeten. Ehhez csak Juan Pujol García (Garbo ügynök) története fogható, bár ő könnyebb helyzetben volt, nem kellett ilyen szinten beépülnie és kapcsolatokat építenie, mint Cohennek. Ahhoz képest, hogy a valóságban mennyire izgalmas lehetett ezt átélni, a film annyira nem fokozta az izgalmakat és a veszélyes helyzeteknél sem. Itt még lehetett volna többet kihozni belőle, de így is nagyon jó. Legalább olyanok is megnézhetik, akik nem bírják az izgalmakat. :)

2020.12.02 Robinson76

Közel-Keleti kémsztori

A Moszad kötelékéhez tartozó izraeli kém beépülésének a történetét követhetjük nyomon az epizódok során. Az egyik ősi ellenség, Szíria honvédelmi miniszterhelyettes pozíciójáig viszi főhősünk, miközben mindenkit az orránál fogva vezet. Bevallom, nekem nagyon adta magát, pont annyira volt drámai, kémes és thriller, mint amennyire kellett. Jól adagolták a feszültséget, a cselekmény is szépen haladt előre, a színészi játék is rendben volt, így nem lehet kivetnivalót találni benne. Tessék meglesni!

2020.09.09 Kanyi

Zseniális, hatalmas gratuláció a keszítőknek, nem bírtam lerakni.