Rémkoppantók

The Tommyknockers

2021.07.10 Interfectorem Sabnock

Igyunk még egy kortyot!

Azok a fura és bizarr 80-as évek! King mester alkoholproblémája kb. ebben az időben tetőzött úgy rendesen. Saját bevallása szerint sem sok mindenre emlékszik a regény megírásából. Nekem az 1992-es kiadás van meg, hozzáteszem, még mindig, rongyosan és... Teljes kritika

2018.12.10 harnas1207

Nem a legjobb S.K. történet. Az eleje érdekes és összességében maga a cselekmény is, de aztán ellaposodik. Ezenkívül nagyon erősen gagyi a látvány.

2015.12.23 batukán

A filmet vagy 20 éve láttam. Még akkor tetszett, de lehet, hogy mai szemmel az effektek miatt már nem lenne annyira ütős. Azért talán megnézném még egyszer.

2015.11.17 RókaÚr

Nem volt olyan rossz, mint amire számítottam, bár meg kell mondjam, ez nem egy tartalmas szórakozás. Igazából eléggé olcsó megoldásokkal dolgozik a film, eléggé híg történettel és sablonosan felépített karakterekkel.

2017.05.29 miki

Az effektek sajnos túlságosan gagyik, ami inkább nevetségessé teszi a teljes kompozíciót, a színészi gárdát mintha csak az utcáról hozták volna be egyenesen. Eléggé trash hangulata van a filmnek. De még mindig szórakoztató tudott lenni.