Rémkoppantók (1993)

E.G. Marshall
Marg Helgenberger
Cliff DeYoung
Marg Helgenberger

Sabnock Sanatory   2021. 07. 10.

Igyunk még egy kortyot!

Azok a fura és bizarr 80-as évek! King mester alkoholproblémája kb. ebben az időben tetőzött úgy rendesen. Saját bevallása szerint sem sok mindenre emlékszik a regény megírásából. Nekem az 1992-es kiadás van meg, hozzáteszem, még mindig, rongyosan és... teljes kritika»

harnas1207   2018. 12. 10.

Nem a legjobb S.K. történet. Az eleje érdekes és összességében maga a cselekmény is, de aztán ellaposodik. Ezenkívül nagyon erősen gagyi a látvány.

batukán   2015. 12. 23.

A filmet vagy 20 éve láttam. Még akkor tetszett, de lehet, hogy mai szemmel az effektek miatt már nem lenne annyira ütős. Azért talán megnézném még egyszer.

miki   2017. 05. 29.

Az effektek sajnos túlságosan gagyik, ami inkább nevetségessé teszi a teljes kompozíciót, a színészi gárdát mintha csak az utcáról hozták volna be egyenesen. Eléggé trash hangulata van a filmnek. De még mindig szórakoztató tudott lenni.

RókaÚr   2015. 11. 17.

Nem volt olyan rossz, mint amire számítottam, bár meg kell mondjam, ez nem egy tartalmas szórakozás. Igazából eléggé olcsó megoldásokkal dolgozik a film, eléggé híg történettel és sablonosan felépített karakterekkel.

A rendezőt Lewis Teague-t a forgatás második napján kirúgták és John Power lépett a helyére.

(harnas1207)