Bizalom

The Trust

2022.05.25 uniterra

Furcsa, hogy az író igy befejezte. Valahogy s*ggére vágott az egésznek, mintha nem ez lenne az igazi vége. A meghasonlott rendőr? Nem tényszerű, aki belevág egy ilyenbe, végig is csinálja. Egy fél óra hiányzik a végéből.

2017.10.03 indingo

Elég katyvasz egy film. A történetében semmi különleges sincs, pedig a szereposztás kicsit jobb film ígér. Némileg lerágott csont a ne bízz senkiben történet.

2017.05.12 HercegPeter

Nekem ez a film nemigazán jött át. Eleinte vígjátékszerű de a végére megkomolyodik. Furcsa volt Cage nem Józsa Imre hangjával, de Rátóti Zoltánnal sem volt rossz. Nem tudom hova tenni a filmet, mert sem mint vígjáték, sem mint akció-krimi nem volt eg... Több

2017.01.19 hsanya182

A film elejéből ítélve, azt hittem valami olcsóféle gagyi rendőrös vígjáték lesz, aztán a film közepefele kialakul mégis mi az irány. A feszültségkeltések és a konfliktushelyzetek remekül működnek, erős a drámai helyzet, reális feszült filmet kaptunk végeredményében.

2017.12.21 BoBamburg

Maga a film nem rossz, de tökéletesen felejthető. Hangulata jópofa volt, végén volt egy gyengécske (és kiszámítható) csavar, de ennél többet nem tudott felmutatni.

2017.11.18 Bazzzsi

Nem igazén fogott meg a film, úgy a közepétől kezdve kifejezettem untam. Alig történt benne valami,a végén meg kinyírunk mindenkit. Nagyon lapos sztori.

2016.11.25 Borga

Ez a film egy tökéletesmintapéldája a remek krimi és vígjáték elegyének. Szuperül összerakott alkotás egy igen klassz forgatókönyvvel. Okos, agyalós film, érdemes megnézni.

2016.08.24 kozse48

Történetnek is, kriminek is jó, először nem hittem, hogy ennek a két szereplőnek találták ki, de jók. Cage nem a szokásos gondterhelt akcióhős, Wood nem nyálas senki, hanem magát hovatenninemtudó zsaru - a történet pereg, abszolút nézhető. Igaz, csak egyszer, de annak korrekt. 7/10.

2017.12.30 Greeta

Sok említésre méltó nincs a filmben. A története zavaros, nincs kidolgozva és sok értelmetlen dolog is történt benne. Összecsapott munka, pedig a színészek jobb sztorit érdemeltek volna.

2016.08.24 Kriszler

Jó film lehetett volna, sokszor átjött a film feszültsége, volt benne akció is. Nem vicces, de nem is próbáltak eröltetett vicceket belerakni, komoly, nem sablonos történet. De a vége, a vége az borzasztó volt. Kicsit Breaking Bades felállás, hogy van a bölcs öreg és a mentális problémákkal küzködő kisfiú.

2016.09.13 Alex01 Nézhetetlen

Wood-tól nem vártam sokat, de Cage nagy csalódást okozott ezzel a színészi játékkal, nem beszélve magáról a szerepéről. Elijah szerepe átadta az érzéseket, amit egy ugyanilyen szituációban érezne egy normális ember. Gondolunk a horribilis összegre is... Több