The Trust

Steven Williams
Ashley Campbell
Joe Palubinsky
Nicolas Cage

Waters és Stone két senki, aki irodistaként dolgozik a rendőrségnél, ahol stiklikkel egészítik ki fizetésüket. Amikor Stone fülébe jut, hogy egy heroindíler hatalmas összeget tart egy széfben, a két barát elkezdni követni a pénz nyomait, melyek egy kis élelmiszerboltba vezetnek. A tervük nem… Több

Forgatókönyvíró: Benjamin Brewer, Adam Hirsch
Premier: 2016.03.13. | Netflix (2024.01.11.)

2022.05.25 uniterra

Furcsa, hogy az író igy befejezte. Valahogy s*ggére vágott az egésznek, mintha nem ez lenne az igazi vége. A meghasonlott rendőr? Nem tényszerű, aki belevág egy ilyenbe, végig is csinálja. Egy fél óra hiányzik a végéből.

2017.10.03 indingo

Elég katyvasz egy film. A történetében semmi különleges sincs, pedig a szereposztás kicsit jobb film ígér. Némileg lerágott csont a ne bízz senkiben történet.

2017.05.12 HercegPeter

Nekem ez a film nemigazán jött át. Eleinte vígjátékszerű de a végére megkomolyodik. Furcsa volt Cage nem Józsa Imre hangjával, de Rátóti Zoltánnal sem volt rossz. Nem tudom hova tenni a filmet, mert sem mint vígjáték, sem mint akció-krimi nem volt eg... Több

2017.01.19 hsanya182

A film elejéből ítélve, azt hittem valami olcsóféle gagyi rendőrös vígjáték lesz, aztán a film közepefele kialakul mégis mi az irány. A feszültségkeltések és a konfliktushelyzetek remekül működnek, erős a drámai helyzet, reális feszült filmet kaptunk végeredményében.

2017.12.21 BoBamburg

Maga a film nem rossz, de tökéletesen felejthető. Hangulata jópofa volt, végén volt egy gyengécske (és kiszámítható) csavar, de ennél többet nem tudott felmutatni.

A film összbevétele 321 650 dollár volt (imdb.com).

A két főhős Dewar's whiskyt iszik a tervezés utolsó fázisában.Szerző: mamiéstöti2

Egy MDB Electricians cég tulajdonában lévő kisteherautóból lövik le Elijah Woodot.Szerző: mamiéstöti2

A film végén amikor lelövik Elijah Woodot a pénztárcája arról árulkodik, hogy konditerembe járt.Szerző: mamiéstöti2

Nicolas Cage álneve amikor pincérként beépült megfigyelésre Scotty volt.Szerző: mamiéstöti2