Nagypapa hadművelet

The War with Grandpa

2021.05.05 User 0306

Jó kis vígjáték volt, sokat lehetett rajta nevetni. Tipikus családi film.

2020.08.14 petri

Rém gyenge vígjáték, amit Robert De Niro nem fog kitenni az ablakba, az biztos. Nem tudom, milyen indíttatásból vállalta el, de az utóbbi években egyre többször tűnik fel ilyen, vagy ehhez hasonló alig, vagy egyáltalán nem vállalható filmekben. Az Ír... Több

2020.02.29 Remes982

Végre egy vígjáték, ami után nem sajnálom a rászánt időt. Humoros, életszerű, jópofa szereplők remek színészekkel. Családi filmezésre jó szívvel ajánlom.

2020.09.17 Lajos

Szerintem maradjunk annyiban, hogy nézhető! Biztos nem ez lesz az év legemlékezetesebb vígjátéka, de ha el akarsz ütni másfél órát, akkor azt fájdalommentesen meg tudod tenni a Nagypapa hadművelettel, ennél többre viszont ne igazán számíts tőle!

2020.11.11 TIBOR

Mit csinál Robert De Niro, miután dolgozott Zac Efronnal?

Robert De Niroról mindig is nagyon pozitív kijelentéseim voltak, egészen addig, amíg megnéztem a Nagypapa hadművelet előzetesét. Nagy poénok nincsekek a filmben. Az is rossz, hogy a Nagyfater elszabadulban is nagypapát játszott. Ebben a filmben semmi újat nem hozott Robert De Niro. Ő sem fog sokáig emlékezni erre a filmre. És szerintem a nézőknek sem nyújtott valami megmaradt élményt. (Legalább is nekem nem nyújtott.) Nézzétek meg, ha meg akarjátok, szerintem ti is, én többet vártam Robert De Nirótól!

2020.09.16 Hakapeli

Igazság szerint nem igazán győzött meg ez a film, vannak erősebb pillanatai, de leginkább azt éreztem, hogy Robert De Niro és Walken is csak a tehetségét pazarolja.

2020.11.21 Ádám383735

Szerintem jól sikerült, családdal hétvégére tökéletes.

2020.09.21 bbsc

De Niro megint nagyot alakít. :)