Nagypapa hadművelet

The War with Grandpa

2024.03.09 Gamehun638

Hogy miket nem képes elvállalni az öreg... Pedig mekkora karakter a filmvásznon...

2020.10.17 Artemisia

Az én szobám!

Bájos komédia egy átlagos amerikai családról, ahol felfordulást okoz az elhunyt felesége nélkül a helyét nem találó nagypapa beköltözése. Kiskamasz unokájával háborút indítanak egymás ellen a fiú szobájának birtoklásáért, mely során egészen a játékid... Teljes kritika

2020.10.04 indingo

Kár volt rá a mozijegy. Az egyetlen értékelhető karakter a mindent félreértő haver volt, de túl sok szerepe nem volt. Az alapötlet tetszett, de a poénokat már előre lehetett tudni.

2020.09.22 jfruzsi97

Megnézhető. Robert De Niro hozta a formáját (valamennyire). Bár kicsit több poént is belerakhattak volna, voltak hosszú részek, amikor csak ment a történet, és mégse történt semmi. Az előzetes alapján többre számítottam.

2021.05.05 ANdraS

Robert DeNiro egy hero, de a film mégis egy csalódás volt

Néha nem elég elsőosztályú színészeket castingolni, ha a forgatókönyv nem plasztikus és kimondottan gyenge, ők sem mentik meg a filmet. Persze a gyerekekkel többször is nevettünk, és a 8 éves fiam újranézte a filmet, de ennél többet vártunk volna. A legnagyobb hibája a főszereplők túlságosan kikonstruált tevékenysége, ami nem is lenne gond (Reszkessetek betörők), de itt nem működött, túlságosan láttuk, hogy '"ez csak egy film", szinte éreztem, hogyan találgatták a szerzők a jeleneteket: ez hiányzik, ez is, tegyük be a filmbe, és tökéletes lesz. De nem az. A film vége azt sugallja, lesz folytatása is, hátha az jobban fog sikerülni.

2022.04.28 fankbringa

Barátságos háború a barátságért

Ez a film nagyon emlékeztet az Egy ropi naplója történetekre. Van egy szerencsétlen főhős fiú, akit szívatnak a nagyok, a családtagok és most jön a nagypapa is. A lúzer főhős átáll a sötét oldalra, de kiderül, hogy aki lúzer, az gonoszként is lúzer marad. A történet naplószerű epizódokból áll, ami végül összeáll egy formálódó barátsággá. Rövid események folyama, mindegyikben megbújik egy poén, egy tanulság. Ez egy olyan film, ahol a gyerekek a gyerekekért izgulnak, a felnőttek pedig a szereplők testi és lelki épségéért. Olyan, mint egy 90 percbe sűrített filmsorozat. Aki akar tanulságot keresni benne, az talál. Aki csak azért nézi, mert szórakoztató, az szórakozni fog. Aki egy nagyívű filmet vár, az csalódni fog, mert a katarzis elmarad. A főhősök nem fejlődnek. Ez a film pont az, amit a plakát ígér. Kölcsönös bénázás egy mondvacsinált okból, szórakoztatóan előadva.

2020.09.27 Szilárd-Leo

Kicsiknek és nagyoknak

Olyan film ez, mint amit nap mint nap látunk vagy tapasztalunk a valóságban. Na végre egy jó vígjátékot láthatunk. A film megmutatja, igazából milyen, hogy a család a legfontosabb mindenáron. A nagyszülő kicsit eltúlzott, de azért kiváló szerepet játszik De Niro. Az unoka pedig harcol az igazáért. Mi a tanulság? Happy end. Ennyi, nagyon sokat lehet tanulni a filmből kicsiknek, nagyoknak. A film összességében 7,6** .

2022.12.26 BoBamburg

Legnagyobb probléma vele az, hogy nem vicces, pedig egy vígjátéknak nem árt, ha mégiscsak humoros. A Nagypapa hadművelet viszont inkább kínosan gáz, mint szórakoztató. És nem azt akarom mondani, hogy egy akkora név, mint De Niro, ne játsszon ilyen filmekben, de nem mindegy a minőség.

2021.11.16 Csillagpor

Aranyos családi perpatvar, ahogy az unoka próbálja megleckéztetni a betolakvó nagypapát. Jó humora van, bár néhol azért már kicsit túltolják.

2021.08.28 Török389133

Nagyon jó, nagyon vicces film, sokat nevettünk rajta az egész családdal. Fogalmam nincs, miért ez a sok negatív értékelés.

2020.09.20 Paulo-Varga

Amikor a nagyfater nem szabadul el

Joggal adhat okot aggodalomra egy olyan vígjáték, amelyben Robert De Niro nagypapát játszik, és a slapstick-komédiákra hajazó helyzetkomikum jut osztályrészéül, ám a Nagypapa hadművelet összességében kellemes csalódás: egy szerethető, kedves családi ... Teljes kritika

2020.10.12 Hámori Balázs

Totális háború - A gyerekszobáért folyt csata

Csak a trailerben látottak alapján ültem be erre a filmre (újfent a Mafab jóvoltából, amit ezúton is köszönök!). Egy vicces 90 perce számítottam, ami félig-meddig be is jött, és csak azért félig-meddig, mert a legjobb poénok jó részét ellőtték előre ... Teljes kritika

2020.09.28 Annuska

Talán 12 éves korig humoros, felette semmiképp. A teremben csak a kicsit nevettek, a felnőttek ültek kukán. Nem lett kedvenc.

2020.09.25 belavagyok

Mostanában, úgy látszik, ez a vonal megy Robert De Nirónak. A történet hozza a tőle elvárhatót pár helyes poénnal. Most legalább nem káromkodik, mint a Nagyfater elszabadulban.