Nagypapa hadművelet

The War with Grandpa

2020.09.30 HanGa

Már a második film, amiben nagypapát játszik Robert De Niro, de eddig nekem egyik se jött be. A poénok erőltetettek, és eléggé hatásvadász a film.

2020.10.26 Félix

Robert De Niro egy gyerekfilmben?!

Egyáltalán nem számítottam rá, hogy Robert De Niro egy gyerekfilmben kap főszerepet. Ezt nem szerettem a filmben. Viszont egy élvezhető 90 perces családi mozi. Nem csodálkoztam azon, hogy sok gyerek volt a teremben. Párszor tudtam nevetni a poénokon, mondjuk azon, hogy Ednek (Robert De Niro) le van tolva a gatyája az ablak előtt, az apuka meg sikoltozik. Mindegy, a lényeg, hogy nem ezt a műfajt vártam Robert De Nirótól.

2020.10.12 Kanyi

Az előzetes alapján többet vártam, mintha a készítők összecsapták volna, és tessék-lássék, itt van. A poénok nagyon gyengék, a tempója lassú. Igazából én már a moziban mindig azt néztem, hogy meddig kell még ezt a filmet néznem.

2023.08.21 picurka

Vicces, szórakoztató film, nekem tetszik. 5/5.

2021.10.26 szoljhozzam

Viccesebbre számítottam. Eleve nem valami hihető a történet, és a legtöbb poént lelőtték az előzetesben.

2020.12.11 helfannn

Főleg gyerekeknek ajánlom. Robert De Niro alakításán tökre meglepődtem, de a film poénjai, jelenetei többek voltak, mint elfogadhatóak. Nevettem a filmen, nem is egyszer. Nekem eléggé tetszett, nézzétek meg ezt a filmet, ha meg akarjátok!

2021.02.28 dovetusfurdo

Felejtsük el!

2021-et irunk, de ha a film 2005-ös lenne, se lepődnék meg, iszonyat förtelem. Egyszer se tudott megnevettetni. Robert De Nironak volt ehhez ereje? Mert ő nagyon szürke a filmben. Rob Riggle-nek meg ez a szerep totális mellélövés (neki se volt egyetlen egy vicces megszólalása se). Az egész egy szenvedés, nem ajánlom senkinek.

2021.02.03 Tyoci

Kellemes családi film lehet egy hétvégi napon, mely könnyed kikapcsolódást ígér. Talán valóban nem annyira sűrű a szívatások sorozata benne, mint egy Reszkessetek betörőkben a betörési jeleneteknél, de azért kellő humorszinttel rendelkezik, és élvezető.

2021.06.26 n,n,n

Robert De Niro rohadt gáz ebben a szerepben, a filmben alig akadt poén, ha volt is 2-3, azokon még el se tudtam mosolyodni. Ha így folytatja, megy a süllyesztőbe. Jó-jó, nem épp én vagyok a célközönsége, de akkor is rém gyenge film ez. Hatalmas csaló... Több

2021.05.03 Máki

Sose csalódtam Robert De Niróban, egészen idáig. Ez a nagypapa szerep nem áll jól neki. Ha így folytatja, ő is megy a süllyesztőbe, amit nagyon nem szeretnék. Továbbra is kedvelem őt, viszont ez most nem jött be. Unalmas, kevés poénnal, gyenge történettel, ami bármikor előfordulhat bármelyik filmben.

2020.01.29 tomvétsz

Fura volt Robert De Nirot a nagypapa szerepében látni, az elmúlt években más karaktereket formált meg, de azt hiszem, jót tett neki ez az irányváltás, jól áll neki a komédiázás is. A film is egész élvezhető, a generációk háborúja mint humorforrás nek... Több

2020.10.10 Antónia

Hát nálam nagyon nagy csalódás volt. Gyerekeknek talán vicces, de túlhúzták az időt. A sztori egyébként nem rossz.

2021.03.29 Ádám

Jók voltak benne a poénok

Ha egy jó kis családi vígjátékra vágysz, akkor szerintem ezt érdemes megnézni. Tudtunk azért nevetni rajta, ahogy szívatják egymást a nagypapa és az unokája. :D

2020.11.21 Karoly Kiss

Unoka kontra nagypapa

Sokan negatív hozzaszólásokat írnak erről a filmről, de szerintem semmi baj sincs vele. Nem kis meglepetést okozott. Családi kikapcsolódásnak is megfelelő lazulás a Nagypapa hadművelet. Jó, értem én, hogy nem túl kellemes alkotás, mivelhogy Robert De Niro a főszereplő, aki akciófilmekben, illetve krimikben volt főszereplő, mielő kijött a Nagypapa hadművelet, de azért amellett élvezhető film az egész család számára. Nem? A 2016-os filmjéhez, a Nagyfater elszabadulhoz képest ez a film talán egy fokkal jobb. A poénok nagyon kreatívak és viccesek. Tisztában vagyok vele, hogy Robert De Nirotól nem ez a legmaradandóbb alkotás, de egy hétvégi lazuláshoz ez a film tökéletes. Ez is inkább kisebb gyerekeknek lenne jobb kikapcsolódás, mint nagyobbaknak, de azért a nagyok is fognak rajta mosolyogni. ez a film leginkább a Reszkessetek, betörőkre emlékeztet. Most nem annyira vicces, hogy egy nagypapa, azaz öregember elesik, de ha nem olyen szempontból nézzük a filmet, még az öregemberrel történt poénokon is lehet nevetni. Ajánlom ezt a filmet megnézésre.